ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Спецпредставниця ОБСЄ заявляє про перешкоджання роботі СММ на сході України

Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Червня 2021, 16:00 1

Спеціальний представник чинного голови ОБСЄ в Україні й у Тристоронній контактній групі (ТКГ), посол Гайді Грау заявила, що погіршення ситуації з безпекою на сході України не дає спеціальній моніторинговій місії (СММ) ОБСЄ змоги ефективно виконувати свій мандат.

Про це повідомляється на сайті СММ ОБСЄ.

«Протягом останніх тижнів СММ ОБСЄ спостерігала погіршення безпекової ситуації на ділянках розведення сил і засобів. Також Місія продовжує фіксувати використання важких озброєнь, розміщених у порушення лінії відведення. Крім того, досі є систематичні обмеження та перешкоджання вільному пересуванню СММ ОБСЄ, а також атаки на її безпілотні літальні апарати. Це не дає СММ змоги ефективно виконувати свій мандат», — наголосила Гайді Грау за підсумками чергової зустрічі ТКГ.

Також у центрі уваги робочої групи з питань безпеки та ТКГ було питання щодо порушення режиму припинення вогню.

«На жаль, конкретних заходів, які могли б поліпшити ситуацію з безпекою, погодити не вдалося», — резюмувала спецпредставниця, додавши, що просунутися в обговоренні питання розмінування також не вдалося.

Учасники гуманітарної робочої групи провели детальне обговорення обміну утримуваними особами та відкриття нових пунктів пропуску в районі населених пунктів Золотого і Щастя Луганської області.

Читайте нас в Telegram
Мітки: ,

Захищаємо світ

00
00
00
Новини