ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Мінветеранів запустить бренд «Зроблено захисниками України»

Армія і суспільство Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Червня 2021, 16:40

Про це повідомила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна під час зустрічі з представниками ветеранських громадських спілок Житомирщини, яка відбулася в «Домі ветеранів», інформує Урядовий портал.

«Українські ветерани виготовляють багато класної продукції. І Мінветеранів буде пропагувати її серед українських громадян. Спеціальний бренд «Зроблено захисниками України» допомагатиме нашим захисникам просувати вироблені ними товари», — сказала Юлія Лапутіна.

Також, за її словами, Мінветеранів працює над тим, щоб запустити інформаційну кампанію, яка інформуватиме суспільство про ветеранське підприємництво та продукцію, яку виготовляють захисники України.

Міністр у справах ветеранів підкреслила, що в Україні вже є багато прикладів і позитивних історій розвитку ветеранських ініціатив.

«Купувати ветеранську продукцію — це круто та мегапатріотично, — це основний меседж інформаційної кампанії, мета якої пропагування ветеранської продукції та просування позитивного образу ветеранів у суспільстві», — сказала Юлія Лапутіна.

Міністр також розповіла, що Мінветеранів вестиме переговори з торговельними мережами України, щоб організувати продаж продуктів харчування та продовольчих товарів, які виробляють українські захисники.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Мисливці за «Шахедами» — вогнева група на транспортному літаку отримала нагороди
Мисливці за «Шахедами» — вогнева група на транспортному літаку отримала нагороди

Нагороджена група ППО з пілотованим повітряним судном на базі ДФТГ, яка знищила вже 157 повітряних цілей різного типу.

Нічого святого — 15 років за ґратами отримала держзрадниця, яка зливала позиції Сил оборони у Святогірську
Нічого святого — 15 років за ґратами отримала держзрадниця, яка зливала позиції Сил оборони у Святогірську

Суд визнав провину мешканки Святогірська у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України) і засудив до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

«Ворога потрібно знищувати всіма доступними способами» — спецпризначенець «Князь» про досвід війни
«Ворога потрібно знищувати всіма доступними способами» — спецпризначенець «Князь» про досвід війни

Наразі «Князь» — офіцер у 10-му мобільному прикордонному загоні «Дозор».

У мене більше не було випадків, коли я чогось не можу: медикиня з позивним «Панда»
У мене більше не було випадків, коли я чогось не можу: медикиня з позивним «Панда»

Коли в медеваку критичний поранений, у неї вмикається аварійний режим: без паніки, дії, доведені до автоматизму — робити все, щоб витягнути.

Цілеспрямована атака на систему правопорядку: в Миколаєві внаслідок вибуху поранені 7 поліцейських
Цілеспрямована атака на систему правопорядку: в Миколаєві внаслідок вибуху поранені 7 поліцейських

Сьогодні о 18:10 у місті Миколаїв стався вибух на території непрацюючої АЗС. Внаслідок цього постраждали семеро співробітників Управління патрульної поліції.

Дрон дроном вибивають — вже третина російських «Шахедів» збивається перехоплювачами
Дрон дроном вибивають — вже третина російських «Шахедів» збивається перехоплювачами

Сьогодні кожний третій дрон противника знищується дронами-перехоплювачами. Рішення, що народилося з ініціативи ентузіастів, нині масштабується по всій країні.

ВАКАНСІЇ
Механік військовослужбовець

від 51000 до 121000 грн

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Зв’язківець (за контрактом ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Номер обслуги 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Оператор БПЛА, військовослужбовець в 100 -ту бригаду ЗСУ

від 22000 до 120000 грн

Луцьк, Волинська область

Командир відділення в ЗСУ

від 21000 до 120000 грн

Петропавлівка

Другий відділ Синельниківського РТЦК та СП (відділення рекрутингу)

Навідник-оператор

від 23000 до 173000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

--- ---