ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Введено в обіг монету, присвячену першому голові ОУН Євгену Коновальцю

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 9 Червня 2021, 13:37

Сьогодні, 9 червня, Національний банк України вводить у обіг пам’ятну монету, присвячену першому голові Організації українських націоналістів Євгену Коновальцю, повідомила пресслужба регулятора.

«Пам’ятна монета «Євген Коновалець» номіналом 2 гривні продовжує серію «Видатні особистості України». Вона присвячена військовому і політичному діячеві, особистості, що символізує спадковість української національно-визвольної боротьби, – Євгену Михайловичу Коновальцю», − ідеться в повідомленні.

У НБУ розповіли, що аверс монети виглядає так: на тлі калинової гілки, яка обрамлює монету ліворуч, – малий Державний Герб України (угорі), праворуч від якого напис Україна; по центру, на дзеркальному тлі, – фалеристична пам’ятка часів визвольних змагань у вигляді монограми з двох літер «С», переплетених гілкою червоної калини – відзнака «Стрілецька Рада»; праворуч від якої – слова Є. Коновальця: «Будемо мати силу, тоді вийдемо побідно з найгіршого лихоліття і здобудемо все, що нам треба» та його факсиміле; унизу: номінал монети та рік карбування; логотип Банкнотно-монетного двору НБУ (ліворуч від відзнаки).

На реверсі монети на дзеркальному тлі зображено стилізований портрет Євгена Коновальця, ліворуч від якого напис ОУН та стилізований тризуб із мечем; праворуч написи: Євген Коновалець (півколом), роки життя 1891–1938 (унизу).

Тираж монети – 35 000 штук.

Крім того, сьогодні в обіг виходить пам’ятна монета «Спадок» номіналом 10 гривень.

Довідково. Євген Коновалець – полковник Армії Української Народної Республіки, командант Української військової організації, голова Проводу українських націоналістів, голова Організації українських націоналістів, один із ідеологів українського націоналізму.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Оператори БПЛА 103-ї бригади спалили командний пункт дронщиків-окупантів
Оператори БПЛА 103-ї бригади спалили командний пункт дронщиків-окупантів

Пілотами екіпажу «Перун» 1 ББпС «Чорний Стриж» було виявлено та знищено КП противника, разом зі зберігавшимся там майном.

У Ямполі — мінус ворожий Т-72: українські захисники «демілітаризували» важку техніку окупантів
У Ямполі — мінус ворожий Т-72: українські захисники «демілітаризували» важку техніку окупантів

Завдяки злагодженій взаємодії кількох підрозділів ЗСУ вдалося знищити черговий Т-72 окупантів у районі н.п. Ямпіль.

Ворог 25 разів намагався атакувати позиції українських воїнів на Гуляйпільському напрямку
Ворог 25 разів намагався атакувати позиції українських воїнів на Гуляйпільському напрямку

Від початку доби загальна кількість ворожих атак складає 129.

На Харківщині підрозділи Угруповання об’єднаних сил знищують техніку та самих окупантів
На Харківщині підрозділи Угруповання об’єднаних сил знищують техніку та самих окупантів

Підрозділи Залізної бригади разом із піхотою, прикордонниками та зенітниками щодня нищать штурмові групи, техніку й ворожі БПЛА.

Оператори БПЛА 5-ї штурмової знищили нетипові РСЗВ окупантів
Оператори БПЛА 5-ї штурмової знищили нетипові РСЗВ окупантів

Дронарі 5 окремої штурмової бригади виявили та знищили РСЗВ противника різних типів, деякі на момент урадження були з боєкомплектом.

На землі і в небі: дронарі 53-ї бригади знищують ворожі БПЛА на Лиманському напрямку
На землі і в небі: дронарі 53-ї бригади знищують ворожі БПЛА на Лиманському напрямку

Поки ворог намагається вести розвідку під покровом темряви, пілоти батальйону Signum влаштовують справжній «зорепад» їхнім БПЛА.

ВАКАНСІЇ
Водій-електрик, військовослужбовець

від 21000 до 23000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ

Бойовий медик, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Харків

229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО

Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків, Харківська область

Начальник речової служби, офіцер

від 25000 до 50000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Стрілець

від 23000 до 123000 грн

Одеса

137 ОБМП

--- ---