ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Міноборони сформувало тактико-технічного завдання до наземного бойового дрона для армії

Озброєння та техніка
Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Червня 2021, 8:47

У Міністерстві оборони України сформували вимоги до наземного бойового дрона, який має посилити Збройні Сили України вже у найближчій перспективі та буде проведено відкритий для всіх українських розробників конкурс.

Його переможець отримає контракт на постачання свого дрона до Збройних Сил України. Про це Defense Express повідомив заступник Міністра оборони України Олександр Миронюк.

‒ Наземні роботизовані платформи потрібні Збройним Силам України і українська оборонна промисловість пропонує гідні розробки. Вибір між ними буде зроблено за результатом порівняльних державних випробувань. Незабаром буде оголошено відкритий конкурс, до якого ми пропонуємо приєднатись всім українським розробникам. Міноборони вже сформувало тактико-технічного завдання і воно буде одночасно надано всім розробникам, ‒ заявив Олександр Миронюк.

Отже, вибір наземного бойового дрона буде відбуватись за аналогією з проєктом «Сайгак» ‒ вибором позашляховика для ЗСУ на заміну радянському УАЗу. Зазначимо, що це значно пожвавлює конкуренцію серед представників оборонно-промислового комплексу, є сталою практикою у країнах НАТО та дозволяє війську отримувати дійсно найкращі зразки.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Активізувалася дезінформаційна кампанії щодо відключень електроенергії в Україні — ЦПД

Активізувалася дезінформаційна кампанії щодо відключень електроенергії в Україні — ЦПД

У мережі, зокрема в TikTok, поширюються маніпулятивні «інфографіки» та дописи про нібито продаж Україною електроенергії за кордон, тоді як мешканці багатьох міст залишаються без світла. 

На Сумщині ворожі пілоти полюють за велосипедистами-пенсіонерами

На Сумщині ворожі пілоти полюють за велосипедистами-пенсіонерами

За даними слідства, 15 грудня близько 10:30 год у Великописарівській громаді Охтирського району росіяни атакували FPV-дроном велосипедиста. Це вже другий такий випадок за 2 доби.

Вибухнула згідно назві — на Херсонщині знищили російську систему ППО «Тунгуска»

Вибухнула згідно назві — на Херсонщині знищили російську систему ППО «Тунгуска»

Підрозділ Lasar’s Group Нацгвардії у взаємодії з фахівцями Держспецзв’язку та бійцями 39-ї бригади берегової оборони знищив  зенітний ракетно-гарматний комплекс 2С6 «Тунгуска» противника.

Ворожий робот з кулеметом не доїхав до наших позицій

Ворожий робот з кулеметом не доїхав до наших позицій

Бійці батальйону безпілотних систем «Роніни» 65-ї механізованої бригади знищили російський наземний роботизований комплекс зі встановленим кулеметом.

НАТО та JATEC визначили переможців інноваційного конкурсу з медичної евакуації — Міноборони

НАТО та JATEC визначили переможців інноваційного конкурсу з медичної евакуації — Міноборони

NATO Innovation Challenge «Медична допомога в доступному та незахищеному бойовому просторі» назвав кращі проєкти конкурсу з пошуку нових рішень для медичної евакуації в умовах сучасної війни. До складу журі увійшли як представники НАТО, так і України.

На Сумщині житель прикордонного міста отримав 15 років за державну зраду

На Сумщині житель прикордонного міста отримав 15 років за державну зраду

До 15 років ув’язнення засуджено чоловіка, який передавав ворогу дані з прикордоння Сумщини.

ВАКАНСІЇ

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Кропивницький та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Кропивницький, Кіровоградська область

Снайпер

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

Кулеметник. Обирай посаду зараз, не чекай поки тебе розподілять!

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Кулеметник 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Стрілець, помічник гранатометника (ДШВ)

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Біла Церква

Старобільський РТЦК та СП

--- ---