Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
В ході оперативно-розшукових заходів поліцейські викрили 24-річного мешканця м. Сєвєродонецьк, який брав участь у незаконному збройному формуванні «Заря» так званої «ЛНР». Про це у Фейсбуці повідомила начальниця Відділу комунікації поліції Луганської області Тетяна Погукай.
Чоловік розповів поліцейським, що у 2015 році він вступив до лав НЗФ так званої «ЛНР», де обіймав посаду заступника командира взводу батальйону «Заря», який дислокувався на території обласного військкомату у м. Луганськ. Зі слів чоловіка, через півроку через конфлікт з командиром та погані умови служби він покинув ряди батальйону та вступив до іншого батальйону бойовиків – «Брянка СССР». За свою «службу» чоловік отримував зарплатню в розмірі 15 000 російських рублів, але згодом також розчарувався в ідеях бойовиків, покинув їх лави і поїхав на заробітки до РФ.
В подальшому повернувся на підконтрольну Україні територію до рідного міста Сєвєродонецьк.
В рамках відкритого за даним фактом кримінального провадження за ч. 2 ст. 260 КК України «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань» чоловікові повідомлено про підозру. Слідчі завершують досудове слідство і у найближчий час спрямують до суду обвинувальний акт з матеріалами кримінального провадження.
Двоє військовослужбовців, які перебували у статусі СЗЧ, брали по $10 тисяч за нелегальний виїзд до Європи.
Заочно судитимуть 6 офіцерів командного складу армії рф, які спланували обстріл міста Охтирка у 2022-му році.
Міністерство оборони України висловило свою позицію стосовно вбивства у Львові військовослужбовця ТЦК.
Наталія Сагадієва з позивним «Матушка» служить старшою бойовою медикинею 5-ї Слобожанської бригади «Скіф» Нацгвардії.
За перші три місяці 2026 року вже передали понад 50% загального обсягу інженерних мін і боєприпасів для дронів, поставлених за весь 2025-й.
Потужніший двигун, покращений захист та краща прицільність — і це ще не всі переваги українського основного бойового танка «Булат».
Навідник мінометного розрахунку
від 25000 до 125000 грн
Одеса
35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….