Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Росія неодноразово робила заяви про відведення військ від кордонів з Україною, однак провела лише передислокацію окремих сил, що не зменшило рівень напруженості у регіоні.
Про це заявив під час брифінгу у вівторок речник Державного департаменту США Нед Прайс, повідомляє Укрінформ.
«Попри те, що ми бачили повідомлення про відведення російських військ, ми можемо підтвердити, що лише частина сил Російської Федерації була передислокована. Напруженість залишається високою, оскільки Росія зберігає велику кількість сил уздовж кордону», – зауважив речник зовнішньополітичного відомства США
Він підкреслив, що концентрація російських військ у регіоні станом на зараз залишається найбільшою з часів вторгнення РФ в Україну у 2014 році.
«І тому це продовжує викликати занепокоєння», – підкреслив Нед Прайс.
Представник Держдепу також зауважив, що американська сторона активно порушує цю тему в переговорах із союзниками й партнерами. Це питання обговорювалося на зустрічах у НАТО та на рівні міністрів G7, а також під час візиту держсекретаря США Ентоні Блінкена до Києва, уточнив Нед Прайс.
У цьому зв’язку він вкотре підкреслив, що Сполучені Штати стоять поруч із Києвом на тлі російської агресії й продовжуватимуть це робити надалі.
Оператори батальйону безпілотних систем «Вартові» 36-ї бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського показали успішні влучання.
Оператори 2-го батальйону безпілотних систем 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла виграли перегони у російських штурмовиків.
На сім років за ґрати відправили двох організаторів переправлення осіб через державний кордон України.
На 13 років ув’язнення отримав колаборант, який працював на ворога у лавах окупаційного «мвс рф» на тимчасово захопленій частині Запорізької області.
Пілоти 66-ї механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго зафіксували повний розгром російської штурмової групи.
Оператори 414-ї бригади безпілотних систем «Птахи Мадяра» зробили підбірку найцікавіших екземплярів з числа знищених окупантів.
Військовослужбовець (не чекай на повістку, а приймай рішення сам)
від 20100 до 125000 грн
Подільськ, Одеська область
Оператор систем РЕР (радіоелектронна розвідка)
від 55000 до 125000 грн
Слов'янськ
Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….