Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…
У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України заявляють, що Стратегія економічного розвитку Донецької та Луганської областей почне працювати з 1 січня 2022 року.
Про це інформує Інтерфакс-Україна.
– Ми собі ставимо таку амбітну ціль – реально стратегія почне працювати з 1 січня 2022 року, коли всі інші законодавчі ініціативи будуть ухвалені і розпочнеться реалізація, – сказав перший заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ростислав Замлинський під час обговорення в рамках національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію».
На початку травня, за його словами, проєкт документа буде направлено на узгодження центральним органам виконавчої влади, після чого буде розглянуто на засіданні уряду. Далі до Стратегії буде розроблено план заходів на найближчі два роки.
Прикордонники РУБпАК «Прайм» 5-го загону ДПСУ знищили гармату, техніку та живу силу окупантів на Північно-Слобожанському напрямку.
Бійці ЦСО «Альфа» СБУ, зокрема дронарі підрозділу, продовжують систематичну ліквідацію живої сили противника на фронті.
Уночі 27 червня 2026 року було втрачено зв’язок із винищувачем МіГ-29 Повітряних Сил ЗСУ над Полтавщиною.
Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…