ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Патрульний катер США Hamilton прямує до Чорного моря

Прочитаєте за: 2 хв. 27 Квітня 2021, 12:03 0

США направили в Чорне море патрульний катер USGC Cutter Hamilton.

Про це інформує liga.net із посиланням на повідомлення 6-го флоту ВМС США.

Зазначається, що катер вирушає у Чорне море після навчань з есмінцем USS Roosvelt у Егейському. У Шостому флоті повідомляють, що USGC Cutter Hamilton  працюватиме із союзниками США з НАТО і партнерами в Чорноморському регіоні.

Конкретних завдань катера в Чорному морі у Шостому флоті не назвали.

Нагадаємо, Російська Федерація оголосила про закриття до жовтня 2021 року частини акваторій Чорного моря  для військових кораблів та державних суден інших країн під приводом військових навчань. Захід реагував на це критично. Зокрема, як повідомляла АрміяInform, у Берліні закриття російською владою частин Чорного моря назвали безпрецедентним і проблемним кроком. Наразі німецька сторона разом із партнерами «інтенсивно перевіряє» ситуацію на місці та юридичні аспекти цього кроку.

Водночас, за даними британських ЗМІ, у травні до Чорного моря увійдуть два бойові судна ВМС Великобританії на знак солідарності з Україною. Так, у Середземному морі есмінець типу 45, озброєний протиповітряними ракетами, а також протичовновий фрегат типу 23 відділяться від британської авіаносної групи й пройдуть через Босфорську протоку до Чорного моря.

За повідомленням російських ЗМІ, російські військові заявили, що після навчань в окупованому Криму залишили в Чорному морі два великі десантні кораблі Північного флоту РФ – «Александр Отраковский» і «Кондопога».

4
1
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини світу та України