ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Питання надання Україні ПДЧ має абсолютно легітимний характер — посол Франції

Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Квітня 2021, 18:30

В інтерв’ю з Надзвичайним і Повноважним Послом Етьєном де Понсеном кореспондентка Укрінформу поцікавилася питанням підтримки Францією прагнень України до отримання Плану дій щодо членства в НАТО.

Нагадаємо, у Парижі Володимир Зеленський заявив, що Україна на наступному саміті Альянсу в червні очікує на сигнал про готовність країн-членів підтримати надання Україні Плану дій щодо членства в цій організації, й відзначив важливу роль Франції у вирішенні цього питання. Пана де Понсена запитали: «Чи готова французька сторона подати такий сигнал Україні?».

— Це питання має абсолютно легітимний характер і, гадаю, його розглядатимуть на саміті НАТО в червні, — відповів Етьєн де Понсен. — Але рішення належить до компетенції Альянсу в цілому, і його ухвалюватимуть саме в такому форматі.

За словами французького дипломата, на його погляд, питання просування до перспективи надання ПДЧ «наразі не має нагальної терміновості». «Завданням України наразі є виконання програми Партнерства розширених можливостей, до якого вона доєдналася торік влітку», — вважає Етьєн де Понсен.

Підготував Олександр Козубенко

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Оператори БПЛА 103-ї бригади спалили командний пункт дронщиків-окупантів
Оператори БПЛА 103-ї бригади спалили командний пункт дронщиків-окупантів

Пілотами екіпажу «Перун» 1 ББпС «Чорний Стриж» було виявлено та знищено КП противника, разом зі зберігавшимся там майном.

У Ямполі — мінус ворожий Т-72: українські захисники «демілітаризували» важку техніку окупантів
У Ямполі — мінус ворожий Т-72: українські захисники «демілітаризували» важку техніку окупантів

Завдяки злагодженій взаємодії кількох підрозділів ЗСУ вдалося знищити черговий Т-72 окупантів у районі н.п. Ямпіль.

Ворог 25 разів намагався атакувати позиції українських воїнів на Гуляйпільському напрямку
Ворог 25 разів намагався атакувати позиції українських воїнів на Гуляйпільському напрямку

Від початку доби загальна кількість ворожих атак складає 129.

На Харківщині підрозділи Угруповання об’єднаних сил знищують техніку та самих окупантів
На Харківщині підрозділи Угруповання об’єднаних сил знищують техніку та самих окупантів

Підрозділи Залізної бригади разом із піхотою, прикордонниками та зенітниками щодня нищать штурмові групи, техніку й ворожі БПЛА.

Оператори БПЛА 5-ї штурмової знищили нетипові РСЗВ окупантів
Оператори БПЛА 5-ї штурмової знищили нетипові РСЗВ окупантів

Дронарі 5 окремої штурмової бригади виявили та знищили РСЗВ противника різних типів, деякі на момент урадження були з боєкомплектом.

На землі і в небі: дронарі 53-ї бригади знищують ворожі БПЛА на Лиманському напрямку
На землі і в небі: дронарі 53-ї бригади знищують ворожі БПЛА на Лиманському напрямку

Поки ворог намагається вести розвідку під покровом темряви, пілоти батальйону Signum влаштовують справжній «зорепад» їхнім БПЛА.

ВАКАНСІЇ
Снайпер

від 21000 до 121000 грн

Слов'янськ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Водій-електрик

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

Начальник служби охорони державної таємниці в/ч А1915

від 25000 до 60000 грн

Чортків, Тернопільська область

Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Біла Церква

Старобільський РТЦК та СП

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Військовий фінансист

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

--- ---