ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У районі проведення операції Об’єднаних сил військовослужбовці посадили дерево дружби

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Квітня 2021, 16:30

У Бахмуті військовослужбовці долучилися до акції «Екологічний двомісячник» з озеленення прифронтового містечка з нагоди Дня довкілля.

У заході взяли участь військовослужбовці окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка на чолі з командиром, офіцери групи цивільно-військового співробітництва штабу ООС, а також представники ДСНС України та депутати місцевої влади.

Разом із працівниками та депутатами міської і районної рад, представниками місцевого відділу ГУ ДСНС України в Бахмуті висадили 200 кущів бирючини. Чільне місце зайняла катальпа — дерево, яке посадили командир бригади та перший заступник Бахмутського міського голови, — як символ дружби та співпраці між Збройними Силами та цивільним населенням.

— До нас звернулась місцева влада з пропозицією взяти участь у заході із озеленення. Цим самим хочемо показати, що ми не тільки зі зброєю можемо охороняти народ, але й робити добрі справи, — зазначив представник групи ЦВС з Бахмута.

Подібні акції відбуваються щороку, зокрема восени та навесні містяни спільно зі Збройними Силами України озеленюють місто.

Відтепер ці рослини не лише прикрашатимуть місцевий ландшафт та захищатимуть містян від пилу, а й нагадуватимуть, що вони — під надійним захистом українських військових.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Фіктивні довідки, фальшива інвалідність, вивіз у багажнику — ліквідували чергові ухилянтські схеми
Фіктивні довідки, фальшива інвалідність, вивіз у багажнику — ліквідували чергові ухилянтські схеми

За суми від 12 до 18 тисяч доларів США ділки пропонували військовозобов’язаним уникнути призову через підроблені документи або допомагали втекти за кордон.

«Ми відігнали їхню артилерію якомога далі від фронту» — артилерист «Вулкан» про ситуацію на фронті
«Ми відігнали їхню артилерію якомога далі від фронту» — артилерист «Вулкан» про ситуацію на фронті

Командир самохідного артдивізіону 55-ї артбригади «Запорізька Січ» з позивним «Вулкан» розповів, що ворожі гармати працюють з максимальної дистанції.

Секретар РНБО обговорив підтримку України з міністром оборони Італії
Секретар РНБО обговорив підтримку України з міністром оборони Італії

Секретар РНБО Рустем Умєров провів зустріч з міністром оборони Італії Гвідо Крозетто.

«Моя сім’я для мене — це все»: у 19 років стала до лав війська і зараз нищить ворога дронами
«Моя сім’я для мене — це все»: у 19 років стала до лав війська і зараз нищить ворога дронами

Історія дронарки роти безпілотних ударних комплексів 4-го батальйону 128-ї гірсько-штурмової Закарпатської бригади з позивним «Сват».

Зачистка ТМ — штурмовики закинули протитанкові міни прямо у схованки росіян
Зачистка ТМ — штурмовики закинули протитанкові міни прямо у схованки росіян

Бійці штурмової групи «Морок» 225-го штурмового полку використали протитанкові міни ТМ проти окупантів, що ховалися під землею.

Залізничні квитки: в Україні запускають проєкт держзамовлення перевезень в економ-сегменті
Залізничні квитки: в Україні запускають проєкт держзамовлення перевезень в економ-сегменті

Уряд запускає проєкт державного замовлення пасажирських залізничних перевезень в економ-сегменті, щоб підтримати стабільну роботу пасажирських перевезень.

ВАКАНСІЇ
Технік комплексів АСУ, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Старший стрілець – оператор

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Слов'янськ

Старобільський РТЦК та СП

Майстер з ремонту безпілотних авіаційних комплексів

від 25000 до 40000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Гранатометник

від 40000 до 120000 грн

Житомир

1 ОБрСпП ім. Івана Богуна

Головний сержант взводу

від 25000 до 25800 грн

Київ

Військова частина 2260 НГУ

--- ---