Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
З метою підтримання безпеки в Чорноморському регіоні та поглиблення взаємовідносин і співробітництва між Україною та Північноатлантичним альянсом відбувся запланований візит до міста Одеса другої Постійної протимінної групи НАТО (SNMCMG2).
Після швартування кораблів та обговорення з представниками українських ВМС програми візиту відбулася протокольна зустріч начальника штабу — заступника командувача ВМС ЗС України віцеадмірала Андрія Тарасова з командиром походу капітаном 1 рангу Юсуфом Карагюлле.
— Ми вдячні за ту увагу, яку НАТО приділяє Україні. Яскравим свідченням цього є захід постійної групи НАТО до нас, в порт Одеса. Торік уже заходила постійна група протимінних кораблів, з якими ми відпрацьовували спільні тренування типу PASSEХ у Чорному морі. Це дуже важливо для нас — постійно здобувати досвід, співпрацювати й мати надійних друзів безпосередньо в нас у гостях, — наголосив віцеадмірал Андрій Тарасов. — У нас є подальші плани щодо збільшення нашого внеску в спільні дії у складі НАТО. Наразі ми відновлюємо наші спроможності, які були частково втрачені у 2014 році, й сподіваємося, що наша участь у спільних діях з НАТО буде тільки зростати.
Зі свого боку керівництво морської протимінної групи НАТО № 2 відмітило важливість цього заходу й подякувало українській стороні за теплу зустріч.
— Взаємний розвиток і кооперація дуже важливі для Північноатлантичного альянсу. Ми хочемо бути якомога ближче до країн, які забезпечують безпеку, мир і стабільність. Власне кооперація в Чорному морі є дуже важливою для НАТО, ми й надалі плануємо розвивати наші взаємовідносини з Україною. Наша головна мета, як постійної протимінної групи, і наше перебування тут — це збільшення взаємосумісності з кораблями ВМС ЗС України, — зазначив командир Постійної морської протимінної групи НАТО № 2.
Протягом місяця було вбито чи важко поранено 35 300 окупантів та уражено 151 200 різноманітних цілей.
Оборонне відомство готує ряд рішень за підсумками наради Президента України Володимира Зеленського з Міністром оборони Михайлом Федоровим.
Оператори батальйону безпілотних систем «Вартові» 36-ї бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського показали успішні влучання.
Оператори 2-го батальйону безпілотних систем 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла виграли перегони у російських штурмовиків.
На сім років за ґрати відправили двох організаторів переправлення осіб через державний кордон України.
На 13 років ув’язнення отримав колаборант, який працював на ворога у лавах окупаційного «мвс рф» на тимчасово захопленій частині Запорізької області.
Санітарний інструктор
від 23000 до 120000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
Помічник гранатометника
від 21400 до 121400 грн
Дніпро
31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….