Це не лише питання символів. Це спосіб формування професійної ідентичності, системи цінностей і розуміння того, на якій історичній основі стоїть сучасна українська армія. 30 січня 2026…
Завдяки військовим відновлено можливість транспортного сполучення, доставлення харчових продуктів до магазинів, а з населеного пункту Чорнокозинці вільним від снігу шляхом до пологового будинку вже доставили породіллю.
Унаслідок негоди, яка вирувала днями у Кам’янець-Подільському районі Хмельниччини, у сніговій пастці опинилися понад десять населених пунктів.
На прохання очільника райдержадміністрації Анатолія Бернашевського руку допомоги простягнули військовослужбовці Кам’янець-Подільської інженерної бригади.
— З початком погіршення погоди, посилення вітру й великої кількості снігу у бригаді визначено групу військовослужбовців на гусеничній інженерній техніці, екскаваторах та іншій спеціальній інженерній техніці, які були напоготові 24 години на добу надати допомогу в ліквідації наслідків снігової стихії, — підкреслив заступник командира бригади з морально-психологічного забезпечення підполковник Юрій Нечитайло.
14-15 лютого військові інженери на БАТ-2 (бульдозер на артилерійському тягачі) розчистили від снігових заметів дороги до населених пунктів Привороття, Адамівка, Кізя, Шустівці, Чорнокозинці, Залісся, Параївка, Слобідка-Рахтівецька, Кізя-Кудринецька, Вітківці, Ластівці й Ісаківці. Загальна протяжність розчищених від снігу доріг сягнула понад 90 кілометрів.
Завдяки військовим відновлено можливість транспортного сполучення, доставлення продуктів харчування до магазинів, а з населеного пункту Чорнокозинці вільним від снігу шляхом до пологового будинку вже доставили породіллю.
Військком Хмельницького обласного центру комплектування та соціальної підтримки полковник Костянтин Радченко в коментарі для АрміяInform зазначив, що загалом у військових частинах Хмельниччини створені й діють групи оперативного реагування, робота й готовність яких координується через оперативного чергового обласного ТЦК та СП.
— Переважно це ті військові частини, які мають у штаті спеціальну техніку — це інженерні машини розгородження (ІМР), БАТи, екскаватори, бульдозери, полкові землерийні машини (ПЗМ), автогрейдери. Загалом у нас в постійній готовності перебуває близько 40 одиниць такої техніки. Наші військовослужбовці готові та прийдуть на допомогу в різних регіонах Хмельниччини чи сусідніх областях. Тим більше, що такий досвід боротьби зі снігом у 2013-му й кількома роками раніше ми вже мали, — зауважив полковник Радченко.
Фото і відео Андрія Федорука та Олега Чебанюка
@armyinformcomua
У м. Бургас (Болгарія) триває чемпіонат Європи U-21 зі стрільби кульової з пневматичної гвинтівки на 10 м.
Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Президентом Чехії Петром Павелом, щоб обговорити військову підтримку нашої країни.
На тристоронніх переговорах у Женеві наступного тижня Україна, США та рф обговорять, як працюватиме моніторингова місія у разі припинення вогню.
Сполучені Штати Америки запропонували Україні гарантії безпеки на 15 років, однак Україна хоче гарантії безпеки на 20-30 років.
Приблизно 7 тисяч українських військовополонених нараз утримують росіян, Україна — понад 4 тисяч російських полонених.
Завдяки своїм далекобійним ударам бійці Центру спецоперацій «Альфа» СБУ протягом 2025 року зуміли вдвічі скоротили кількість російських зенітних ракетно-гарматн
Це не лише питання символів. Це спосіб формування професійної ідентичності, системи цінностей і розуміння того, на якій історичній основі стоїть сучасна українська армія. 30 січня 2026…