ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил захищатимуть бакалаврський рівень англійською мовою

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 6 Лютого 2021, 12:30

Близько 600 четвертокусників Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба нині атестують за освітніми програмами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Паралельно ще 66 вихованців випускного курсу Військового коледжу сержантського складу ХНУПС оцінюють за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст».

Цього тижня у видовому виші розпочала роботу екзаменаційна комісія на чолі з генерал-майором Дмитром Карпенком.

До речі, кваліфікаційні роботи всі хлопці та дівчата захищатимуть англійською мовою. У цьому їм допомагали викладачі двох кафедр: іноземних мов та авіаційної англійської.

За словами командування ХНУПС, приблизно 15% вихованців четвертих курсів претендуватимуть на відмінні оцінки, досить велика кількість відмінників є і на факультеті радіотехнічних військ протиповітряної оброни. Там 9 юнаків та дівчат відстоюють найвищу оцінку.

– Більшість кваліфікаційних робіт курсантів пов’язана з досвідом участі Збройних Сил України в проведені АТО/ООС, – каже начальник факультету РТВ ППО полковник Сергій Ковалевський. – Головою екзаменаційної підкомісії в нас призначено бойового офіцера – командира Харківської радіотехнічної бригади полковника Віталія Птащенка. Він у 2014-му служив на Луганщині, де проявив героїзм та самовідданість. Його прискіпливість до знань майбутніх офіцерів цілком виправдана. Адже воїни-локаторники першими зустрічають ворога в повітрі.

Курсант факультету РТВ ППО, майбутній військовий метролог, сержант Олена Карпова під час підготовки кваліфікаційних робіт опрацювала десятки посібників та документів. У результаті, за свій важкий труд вже отримала «відмінно».

– Тема моєї бакалаврської стосувалася метрологічного забезпечення проведення бойових дій на Донбасі. У цьому питанні мені дуже допомогли викладачі кафедри метрології та стандартизації, які неодноразово виїжджали в бойові відрядження. Працювати над роботою було цікаво і я нібито сама побувала на першій лінії оборони. У подальшому планую розширити цю роботу до рівня магістерської, – вважає сержант Олена Карпова.

Захист атестаційних робіт та складання комплексних екзаменів у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба триватиме до 18 лютого, а наступного дня відбудеться випуск фахівців у Військовому коледжі сержантського складу ХНУПС. Четвертокурсники ж продовжать далі своє навчання і проходитимуть нові рубежі підготовки офіцерів.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Тотальне знищення на Запоріжжі: бійці ГУР не залишають окупантам шансів
Тотальне знищення на Запоріжжі: бійці ГУР не залишають окупантам шансів

Пілоти Департаменту активних дій ГУР МОУ показали, як нищать особовий склад ворога та спопеляють ворожі військові цілі на Запорізькому напрямку.

СБУ кваліфікує удар рф по сховищу ядерного палива біля ЧАЕС, як воєнний злочин
СБУ кваліфікує удар рф по сховищу ядерного палива біля ЧАЕС, як воєнний злочин

Слідчі СБУ вважають воєнним злочином російський удар по будівлі Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива, який знаходиться біля ЧАЕС.

Від початку доби агресор 71 раз атакував позиції Сил оборони — Генштаб ЗСУ
Від початку доби агресор 71 раз атакував позиції Сил оборони — Генштаб ЗСУ

Найбільше ворог  атакував на Гуляйпільському напрямку, де відбулося 20 боїв.

Загинув, бо перечепився об мертвого попередника: на одному місці вбили трьох російських штурмовиків
Загинув, бо перечепився об мертвого попередника: на одному місці вбили трьох російських штурмовиків

Оператори 3-го батальйону «Свобода» 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука «Рубіж» зробили успішну засідку.

Вогняне відкриття курортного сезону: у Криму запалали нафтосховища
Вогняне відкриття курортного сезону: у Криму запалали нафтосховища

Підрозділи Middle-strike ССО ЗСУ уразили у ніч проти 7 червня нафтобазу «Семиколодезянська» та нафтовий термінал в окупованому Криму.

«Зробили там підземні Лас-Вегаси»: російські пілоти під Куп’янськом зарилися глибоко
«Зробили там підземні Лас-Вегаси»: російські пілоти під Куп’янськом зарилися глибоко

За три рокі на позиціях окупанти глибоко врилися в землю, щоб сховатися від дронів.

ВАКАНСІЇ
Оператор БПЛА (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

Начальник групи, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Водій до військової частини А1836

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

Артилерійський розрахунок (номер обслуги, служба за контрактом в ЗСУ)

від 21000 до 120000 грн

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

Начальник служби захисту інформації в автоматизованих системах

від 51000 до 51000 грн

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Middle Technical Writer

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

--- ---