Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
На Дніпропетровщині у місті Нікополь на фасаді школи № 17 урочисто встановили й відкрили меморіальну дошку її випускникові — молодшому сержантові Максиму Іващенку, воїну Дніпропетровської повітрянодесантної бригади. Мужній військовий загинув, рятуючи людей на воді 22 січня 2015 року під час перебування у відпустці вдома.
Присутні на пам’ятному заході вшанували загиблого воїна хвилиною мовчання. До меморіального знака поклали квіти.
Максим Іващенко народився 27 червня 1985 року в Нікополі. Строкову службу проходив у Збройних Силах України. Після звільнення в запас здобув освіту програміста й працював у ПАТ «Укртелеком». Коли в Україну прийшла війна, Максим без вагань одним з перших став на її захист у районі проведення Антитерористичної операції на Донбасі.
Указом Президента України від 17 лютого 2016 року молодший сержант Іващенко Максим Сергійович нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» (посмертно).
Рішенням Нікопольської міської ради від 19 липня 2019 року воїну-десантнику присвоєно звання «Почесний громадянин міста Нікополя» (посмертно).
Вічна пам’ять!
Протягом місяця було вбито чи важко поранено 35 300 окупантів та уражено 151 200 різноманітних цілей.
Оборонне відомство готує ряд рішень за підсумками наради Президента України Володимира Зеленського з Міністром оборони Михайлом Федоровим.
Оператори батальйону безпілотних систем «Вартові» 36-ї бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського показали успішні влучання.
Оператори 2-го батальйону безпілотних систем 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла виграли перегони у російських штурмовиків.
На сім років за ґрати відправили двох організаторів переправлення осіб через державний кордон України.
На 13 років ув’язнення отримав колаборант, який працював на ворога у лавах окупаційного «мвс рф» на тимчасово захопленій частині Запорізької області.
Інспектор прикордонної служби (військова служба)
до 20000 грн
Житомир
Державна прикордонна служба України
Оператор БПАК
від 21000 до 121000 грн
Краматорськ
106 окремий батальйон ТрО 109 окремої бригади Тро ЗСУ
Водій-електрик, військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Київ
21 окремий батальйон спеціального призначення
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….