ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Передача полонених здійснюється за маршрутом через Мінськ — Денісова

Новини Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Січня 2021, 8:57

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, що бойовики ОРДЛО передаватимуть полонених українців за маршрутом через територію Білорусі. Маршрут пролягатиме через Ростов-на-Дону й Мінськ аж до Києва. Повідомляє «РБК-Україна».

Мова йде про передачу кількох українців з полону на окупованому «Донбасі» за посередництва народного депутата Віктора Медведчука. Інформація про кількість людей постійно змінюється (від чотирьох до дев’яти).

Про це омбудсмен сказала в коментарі “Радіо Свобода”.

— Ми дізналися нову інформацію, її розповсюдили. Наша інформація була правильна. Потім іншу інформацію почали розповсюджувати деякі політики, що нібито (передавати. — Ред.) будуть через «Майорське» (КПВВ «Майорське». — Ред.), а потім все ж таки відбулося так, як відбулося. Тобто вони за планами поїхали через Донецьк – Луганськ – Ростов-на-Дону – Мінськ. Потім потрібно, щоб це вирішували уповноважені органи з пропуску, — сказала Денісова.

Омбудсмен додала, що нової інформації щодо передачі поки немає.

Нагадаємо, 20 січня з’явилася інформація, що окупаційна влада ОРДЛО передасть Україні в односторонньому порядку 9 осіб. Пізніше стало відомо, що передати полонених планують нардепові Віктору Медведчуку. У Міністерстві закордонних справ України заявили, що таке рішення є ударом по «нормандському формату».

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Від хореографа до мисливця на танки — історія навідника СПГ на псевдо «Артист»

Від хореографа до мисливця на танки — історія навідника СПГ на псевдо «Артист»

До повномасштабного вторгнення рф Максим з бригади «Сталевий кордон» на псевдо «Артист» працював хореографом і викладачем танців, проте війна перекувала його на винищувача ворожої бронетехніки.

«Духовні наставники війська» — Головнокомандувач ЗСУ привітав капеланів з їхнім професійним святом

«Духовні наставники війська» — Головнокомандувач ЗСУ привітав капеланів з їхнім професійним святом

У неділю, 12 жовтня, Головнокомандувач ЗС України генерал Олександр Сирський привітав військового капелана з їхнім професійним святом.

Володимир Зеленський: Ворог посилює удари по українській енергетиці

Володимир Зеленський: Ворог посилює удари по українській енергетиці

Президент України Володимир Зеленський констатує, що російські війська посилюють удари по цивільних об’єктах, зокрема й енергетичної інфраструктури.

На Одещині внаслідок ворожих ударів пошкоджено енергетичну інфраструктуру

На Одещині внаслідок ворожих ударів пошкоджено енергетичну інфраструктуру

Внаслідок російської повітряної атаки на Одеську область було пошкоджено енергетичну інфраструктуру.

Бійці «Прайм» знищили позиції ворожих операторів БПЛА на Північно-Слобожанському напрямку

Бійці «Прайм» знищили позиції ворожих операторів БПЛА на Північно-Слобожанському напрямку

Українські захисники з РУБпАК «Прайм» знищили на Північно-Слобожанському напрямку позиції російських операторів безпілотних систем та інші ворожі цілі.

Український армієць Андрій Гусенко виборов срібло Чемпіонату світу з вітрильного спорту

Український армієць Андрій Гусенко виборов срібло Чемпіонату світу з вітрильного спорту

Армієць Андрій Гусенко завоював срібну медаль на Чемпіонаті світу з вітрильного спорту, що проходив в Італії.

ВАКАНСІЇ

Інженер автомобільної та бронетанкової служби, діловод

від 10000 до 15000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Стрілець-зенітник (морська піхота)

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

Бухгалтер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Миколаїв Жовтневий, Миколаївська область

Інструктор з вогневої підготовки

від 24000 до 49550 грн

Харків, Харківська область

Стрілець-санітар

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

--- ---