ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Шануємо наші традиції духовним збагаченням

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Січня 2021, 9:53

У воїнів окремої ремонтно-відновлювальної частини, що на Миколаївщині, за сприяння та підтримки протоієрея Володимира (Православна Церква України) відбулося освячення Голодної куті.

Доволі символічним було дійство передавання вогню військовими один одному, як заклик до єдності та підтримки братерського духу.

Після завершення заходу заступник командира ремонтно-відновлювального полку з морально-психологічного забезпечення підполковник Олег Домбровський вручив протоієрею Володимиру подяку від імені командування військової частини за духовну опіку над військовослужбовцями частини й висловив сподівання на подальшу співпрацю.

А вже сьогодні відбудеться освячення води з нагоди Дня Водохреща.

Християни щорічно його відзначають ввечері, 18 січня, щоб вшанувати Богоявлення та Хрещення Господнє. Цей Святвечір у народі також має назву «Голодна кутя», адже протягом усього дня не можна вживати їжу, аж поки не освятиться вода в храмі.

Другий Святвечір пов’язаний з Хрещенням Христа в ріці Йордан та появою Святого Духа, що зійшов на Ісуса у вигляді голуба. Голодна кутя знаменує одноденний піст перед прийняттям Святого Духа в наші серця. Найважливішим обрядом свята стало освячення води в храмі та Свята вечеря, до якої готують лише пісні страви.

Фото Олега Домбровського

Віталій Соколенко для АрміяInform

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Ворожі війська на Сумському напрямку очолив любитель «м’ясних штурмів»
Ворожі війська на Сумському напрямку очолив любитель «м’ясних штурмів»

Генерал-майор Зульфат Нігматзянов став заступником командира 11-го армійського корпусу армії рф, який діє на Сумському напрямку.

Вже понад 200 українських військових на Близькому Сході допомагають боротися з «Шахедами» — Президент
Вже понад 200 українських військових на Близькому Сході допомагають боротися з «Шахедами» — Президент

Наразі 201 українець перебуває у країнах Близького Сходу та Перської затоки. Ще 34 готові до розгортання.

Читав книгу про путіна і сів на 15 років: у Харкові оголосили вирок зраднику
Читав книгу про путіна і сів на 15 років: у Харкові оголосили вирок зраднику

Засуджено до 15 років ув’язнення харків’янина, який передавав фсб рф дані про дислокації українських військових.

«Поле бою стало прозорим»: на Олександрівському напрямку кілзона сягає близько 25 км углиб ворожого тилу
«Поле бою стало прозорим»: на Олександрівському напрямку кілзона сягає близько 25 км углиб ворожого тилу

З розвитком безпілотних систем остаточно зникло поняття безпечного ближнього тилу, адже зона прицільного точкового ураження зараз сягає близько 25 кілометрів.

«Ніколи не планував бути військовим»: Павло Белянський розповів про шлях від посадки до Шевченківки
«Ніколи не планував бути військовим»: Павло Белянський розповів про шлях від посадки до Шевченківки

Військовослужбовець та письменник Павло Белянський став лауреатом Шевченківської премії 2026 року в номінації «Проза».

«Вікно» до Європи, дорого: затримали організатора масового вивозу ухилянтів
«Вікно» до Європи, дорого: затримали організатора масового вивозу ухилянтів

На Київщині затримали організатора схеми незаконного переправлення чоловіків призовного віку з України до Словаччини.

ВАКАНСІЇ
Бойовий медик взводу

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Робота в лавах ЗСУ за КОНТРАКТОМ

від 20000 до 120000 грн

Гусятин

Гусятинський ТЦК та СП

Старший стрілець, номер обслуги (контракт 18-24, 1 рік)

від 23000 до 120000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Кулеметник (ЗСУ) вся Україна

від 20277 до 120277 грн

Вся Україна

116 ОМБр

Водій 39 зенітного ракетного полку

від 21000 до 51000 грн

Володимир, Волинська область

--- ---