ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

13 родин ветеранів придбали житло державним коштом на Дніпропетровщині торік

18 Січня 2021, 18:01
13 родин ветеранів придбали житло державним коштом на Дніпропетровщині торік

У 2020 році держава виділила на придбання житла для родин ветеранів АТО/ООС Дніпропетровщини понад 26,6 млн грн. Гроші отримали 20 сімей. 13 з них — уже з власними оселями. Про це повідомили у Дніпропетровській облдержадміністрації.

— Держава піклується про своїх захисників. Допомагає і з житлом. Торік виділила для воїнів області понад 26,6 млн грн. Кошти — для 20 родин атовців, — розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. — Вже 13 сімей військових придбали власні оселі. Ще 7 — у пошуку. Обрати й купити житло вони мають упродовж року після отримання грошей.

Як зазначили в ОДА, за державною програмою допомогу на придбання житла можуть отримати воїни з інвалідністю І та ІІ груп, члени родин загиблих і військові-переселенці з ІІІ групою інвалідності.

Кошти на купівлю житла потрапляють на спеціальні рахунки сімей воїнів. Після чого вони можуть обрати оселю в будь-якому регіоні України. Зробити це необхідно впродовж року.

За інформацією Міністерства у справах ветеранів України, в Дніпропетровській області проживає понад 30 тисяч осіб, які мають статус учасника бойових дій — це найбільший показник серед регіонів.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Армія і суспільство, Новини, Соціальний захист