Про проблеми та переваги, а також перспективи розвитку подібних безпілотних систем кореспондент АрміяInform поговорив з представником одного з підприємств у даному сегменті на вітчизняному зброярському ринку —…
Про це Володимир Зеленський сказав у своєму зверненні до учасників засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн».
Звернення було оприлюднене увечері 26 квітня на офіційному каналі Президента.
«Хоча за пів року, поки ми чекали на рішення щодо американської підтримки, російській армії вдалося перехопити ініціативу на полі бою, ми все ж можемо зараз не тільки стабілізувати фронт, а й рухатися вперед, досягаючи наших, українських цілей у війні», — заявив Володимир Зеленський.
Він сказав, що жодна частина окупованої території України не повинна залишатися безпечною для окупанта. А потім подякував кожному лідеру, чиї рішення вже активно працюють на передовій — Storm Shadow/SCALP та ATACMS.
Говорив Президент і про потребу в повітряному щиту над Україною.
«Цього року російська авіація вже застосувала проти України понад 9 тисяч керованих авіабомб. Нам потрібна можливість збивати їхні бойові літаки, щоб вони не наближалися до наших позицій і кордонів. Це можливо. Це так само можливо, як і захистити міста України від російських ракет. Нам терміново потрібні комплекси Patriot і ракети до них», — сказав Володимир Зеленський.
Він сказав, що багато з присутніх на «Рамштайні» були солдатами, то попросив уявити, що відчувають українські солдати, коли їм просто нічим відповісти на вогонь противника.
«Співвідношення один до десяти артилерії нашої країни та російської армії надихає Путіна воювати далі. Нашим солдатам потрібна артилерія — достатньо 155-міліметрового калібру, щоб зупиняти російські атаки й проводити наші власні активні операції», — заявив Володимир Зеленський.
Наприкінці виступу Президент подякував з підтримку кожній країні, яка справді ефективно допомагає в цьому.
Як повідомляла АрміяInform, Рустем Умєров розповів про досягнення формату «Рамштайн».
@armyinformcomua
На Харківщині бійці батальйону безпілотних систем Третьої окремої штурмової бригади знищили російську САУ «Нона», ворожу гармату, вантажівку, а також завдали втрат піхоті, яка намагалась тікати та заховатися в укриттях.
Наступною ціллю після захоплення окупантами міст Торецьк або Часів Яр може стати Костянтинівка, однак наразі про змогу противника наступати в напрямку цього міста говорити зарано.
Тактична група ударних БпАК «Медоїд» підрозділу Баліста Сил спеціальних операцій знищила ворожий радіолокаційний комплекс «Утьос-Тм», що відстежував українські літаки, ракети та безпілотникі в радіусі 360 кілометрів в онлайн режимі.
Рекрути навчального центру 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців розповіли, що мотивує добровольців підписувати «Контракт 18-24» зі Збройними Силами України, чого вони очікують від армії та що отримують насправді.
У міській забудові тривають бої, за сприятливої погоди українські захисники мають змогу контролювати практично всю територію міста за рахунок дронів.
І піших, і колісних окупантів безжально винищують на Куп’янському напрямку воїни роти ударних безпілотних авіаційних комплексів «Фенікс» Гвардії наступу «Помста».
від 20000 до 50000 грн
Старокостянтинів, Хмельницька область
Про проблеми та переваги, а також перспективи розвитку подібних безпілотних систем кореспондент АрміяInform поговорив з представником одного з підприємств у даному сегменті на вітчизняному зброярському ринку —…