ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Дмитро Кліменков наголосив на ефективності реформованої системи закупівель у МОУ

Новини
26 Квітня 2024, 20:37
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Дмитро Кліменков
Дмитро Кліменков. Джерело фото: mil.gov.ua

Реформована система закупівель в Міністерстві оборони України, яка прийшла на заміну старій пострадянській, що породжувала корупційні ризики, вже показала свою ефективність.

Про це заявив заступник Міністра оборони України Дмитро Кліменков під час пресконференції «Як Антикорупційна рада допомагає боротися з корупційними ризиками в Міноборони» в інформагентстві «Укрінформ», передає МОУ.

За його словами, результатом ефективності роботи нової системи закупівель вже стала економія коштів на мільярди гривень.

«Відтепер Міноборони лише встановлює правила, а безпосередніми закупівлями займаються спеціалізовані агенції — «Державний оператор тилу» та «Агенція оборонних закупівель». Станом на початок квітня «Державний оператор тилу» уклав понад 180 договорів на 28,3 млрд грн. Результат суттєвий — конкуренція на торгах дозволила зекономити державі 8,5 млрд грн. Кожна зекономлена гривня важлива, оскільки потім йде на закупівлю додаткового озброєння або іншої потрібної продукції для військових», — розповів заступник Міністра оборони.

Він також зазначив, що завдяки новій команді «Агенція оборонних закупівель» за I квартал 2024 року уклала рекордну кількість контрактів щодо закупівлі як імпортної продукції, так і української — більше, ніж за увесь минулий рік.

«Наразі Міноборони працює в напрямку реформування децентралізованих закупівель. Важливим напрямком залишається розвиток співпраці з НАТО. У структурі МОУ створений Департамент політики закупівель, який веде діалог з експертами Альянсу щодо розробки нових підходів до оборонних закупівель, щоб підвищити їхню ефективність та прозорість», — підсумував Дмитро Кліменков.

Як повідомляла АрміяInform, 26 квітня 2024 року Громадська антикорупційна рада при МОУ підбила підсумки роботи.


Володимир Зеленський обговорив з Александром Стуббом посилення української ППО
Володимир Зеленський обговорив з Александром Стуббом посилення української ППО

Президент України Володимир Зеленський провів розмову з Президентом Фінляндії Александром Стуббом.

Підтримка родини — один із ключових чинників запобігання СЗЧ: в Президентській бригаді розповіли, чому сім’я рятує від СЗЧ
Підтримка родини — один із ключових чинників запобігання СЗЧ: в Президентській бригаді розповіли, чому сім’я рятує від СЗЧ

Командир артилерійського дивізіону Президентської бригади з позивним «Махно» вважає, що підтримка сім'ї - надзвичайно важливий фактор для військового.

За чотири години — мінус 11 ждунів: артилеристи 110-ї бригади розчистили шлях для побратимів
За чотири години — мінус 11 ждунів: артилеристи 110-ї бригади розчистили шлях для побратимів

Артилеристи 110-ї ОМБр за чотири години знищили 11 російських FPV-дронів, які перебували в засідці, забезпечивши безпечний рух українських підрозділів.

«Ми не зрозуміли, що сталося»: морпіхи зірвали російську ІПСО та взяли полонених на Костянтинівському напрямку
«Ми не зрозуміли, що сталося»: морпіхи зірвали російську ІПСО та взяли полонених на Костянтинівському напрямку

Розвідники 36-ї окремої бригади морської піхоти зірвали спробу російських військових провести інформаційно-психологічну операцію.

ВАКАНСІЇ
Olx Інструктор з інженерно-саперної справи

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

WorkUa Діловод, військовослужбовець

від 21000 до 120000 грн

Запоріжжя

115 окремий батальйон 110 ОБр ТрО

RobotaUa Діловод-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Київ

Косівський РТЦК та СП

Olx Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Olx Оператор-топогеодезист, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Зв’язківець (військова служба за контрактом в ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Київ

Шевченківський РТЦК та СП (Київ)