ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Доба в ООС: зафіксовано п’ять порушень режиму припинення вогню, бойових втрат та поранень немає

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Січня 2021, 7:38

Протягом минулої доби, 4 січня, в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано п’ять порушень режиму припинення вогню, повідомляє пресслужба ООС.

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід», неподалік Водяного та Лебединського російсько-окупаційні війська вели вогонь в бік українських позицій з гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів. А поблизу населеного пункту Гнутове, противник двічі відкривав вогонь не тільки з гранатометів, а й зі стрілецької зброї.

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ» біля Луганського збройні формування Російської Федерації здійснили кілька неприцільних пострілів з автоматичних станкових та станкових протитанкових гранатометів.

Про всі факти порушень режиму припинення вогню через Українську сторону СЦКК повідомлено представників ОБСЄ. Серед українських воїнів бойових втрат та поранень немає.

Від початку поточної доби, 5 січня, порушень режиму припинення вогню не зафіксовано. Вздовж всієї лінії розмежування спостерігається тиша.

Обстановка в районі проведення операції Об’єднаних сил і надалі контрольована українськими воїнами.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Представники ЗСУ перемогли «нейтральних» спортсменів і стали чемпіонами Європи U-21 зі стрільби кульової
Представники ЗСУ перемогли «нейтральних» спортсменів і стали чемпіонами Європи U-21 зі стрільби кульової

У м. Бургас (Болгарія) триває чемпіонат Європи U-21 зі стрільби кульової з пневматичної гвинтівки на 10 м.

Чеська ініціатива та розвиток програм PURL і SAFE: Володимир Зеленський зустрівся з Петром Павелом
Чеська ініціатива та розвиток програм PURL і SAFE: Володимир Зеленський зустрівся з Петром Павелом

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Президентом Чехії Петром Павелом, щоб обговорити військову підтримку нашої країни.

Володимир Зеленський повідомив ключову тему тристоронніх переговорів у Женеві
Володимир Зеленський повідомив ключову тему тристоронніх переговорів у Женеві

На тристоронніх переговорах у Женеві наступного тижня Україна, США та рф обговорять, як працюватиме моніторингова місія у разі припинення вогню.

США пропонують гарантії безпеки на 15 років, Україна хоче на 20-30 років мінімум — Президент
США пропонують гарантії безпеки на 15 років, Україна хоче на 20-30 років мінімум — Президент

Сполучені Штати Америки запропонували Україні гарантії безпеки на 15 років, однак Україна хоче гарантії безпеки на 20-30 років.

Володимир Зеленський назвав кількість українців в російському полоні
Володимир Зеленський назвав кількість українців в російському полоні

Приблизно 7 тисяч українських військовополонених нараз утримують росіян, Україна — понад 4 тисяч російських полонених.

По $15-20 млн кожен: бійці «Альфа» СБУ знищили у 2025 році половину ворожих ЗРГК «Панцир»
По $15-20 млн кожен: бійці «Альфа» СБУ знищили у 2025 році половину ворожих ЗРГК «Панцир»

Завдяки своїм далекобійним ударам бійці Центру спецоперацій «Альфа» СБУ протягом 2025 року зуміли вдвічі скоротили кількість російських зенітних ракетно-гарматн

ВАКАНСІЇ
Водій ББА

від 25000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

Стрілець, помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Військовослужбовець

від 20000 до 100000 грн

Новомосковськ

Новомосковський РТЦК та СП

Водій (кат. С, СЕ), військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Львів

216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО

Водій-заправник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---