ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Епіднагляд: відбувся семінар-тренінг щодо профілактики ВІЛ-інфекції у ЗСУ

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Грудня 2020, 17:39

Нещодавно на базі 10 регіонального санітарно-епідеміологічного управління у рамках проєкту «Надання технічної допомоги для військовослужбовців Збройних Сил України» та програми для військовослужбовців Надзвичайного плану Президента США для боротьби з ВІЛ/СНІДом (DHAPP PEPFAR) вперше було проведено онлайн тренінг щодо профілактики ВІЛ-інфекції у Збройних Силах України.

Про це повідомляється на сторінці Командування Медичних сил ЗСУ у мережі Facebook.

Під час онлайн-включення присутні фахівці регіональних санітарно-епідеміологічних управлінь (м. Київ, м. Одеса, м. Харків, м. Дніпро), Української військово-медичної академії та МГО «Міжнародний інститут проблем ВІЛ/СНІДу та туберкульозу» обговорили низку питань із зазначеної тематики.

Зазначається, що завдяки підтримці міжнародних партнерів та наполегливій роботі санітарно-епідеміологічного управління Командування Медичних сил ЗСУ за короткий проміжок часу на базах 3-х регіональних санітарно-епідеміологічних управлінь було створено спеціально облаштовані тренінгові центри. Ці центри надають змогу максимально ефективно здійснювати освітній процес, поглиблювати теоретичні знання та поліпшувати практичні навички спеціалістів, що зі свого боку зумовить удосконалення системи епідеміологічного нагляду та зменшення захворюваності на інфекційні хвороби серед військовослужбовців Збройних Сил України.

Наразі заплановано подальший перспективний розвиток системи постійного навчання військових медиків та створення ще 6 тренінгових центрів на базах інших регіональних санітарно-епідеміологічних управлінь.

Читайте нас у Facebook
Міноборони дало покрокову інструкцію, як пройти ЕКОПФО та встановити інвалідність
Міноборони дало покрокову інструкцію, як пройти ЕКОПФО та встановити інвалідність

Міністерство оборони України дало покрокову інструкцію щодо того, як військовому пройти огляд ЕКОПФО та встановити інвалідність

Багатошарова спецоперація на Запорізькому напрямку позбавила ворога ППО та пункту управління БПЛА
Багатошарова спецоперація на Запорізькому напрямку позбавила ворога ППО та пункту управління БПЛА

Загін спеціального призначення НГУ Lasar’s Group, Повітряні Сили ЗСУ та ОбрАР «Чорний ліс» провели масштабну спецоперацію на Запорізькому напрямку.

«Це ризикований крок»: Президент розповів, як саме рф збільшує своє угруповання
«Це ризикований крок»: Президент розповів, як саме рф збільшує своє угруповання

Президент України Володимир Зеленський заявив, що росіяни збільшують угруповання своїх окупаційних сил за рахунок залучення стратегічного резерву.

«Робот перевозив міномет, і яскраво вибухнув»: на Куп’янському напрямку ворог комбінує свої атаки
«Робот перевозив міномет, і яскраво вибухнув»: на Куп’янському напрямку ворог комбінує свої атаки

На Куп’янському напрямку ворог атакує піхотою, технікою та роботами.

Омбудсмен попередив родичів полонених військових про нову шахрайську схему
Омбудсмен попередив родичів полонених військових про нову шахрайську схему

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець попередив родичів військових, які перебувають у ворожому полоні, про нову шахрайську схему.

Безсердечно розстріляв цивільного: «узькому» танкісту змінили підозру
Безсердечно розстріляв цивільного: «узькому» танкісту змінили підозру

Головне слідче управління Національної поліції України змінило підозру військовослужбовцю збройних сил росії, якому інкримінують розстріл цивільного автомобіля

ВАКАНСІЇ
Кухар, контрактна служба

від 22000 до 55000 грн

Черкаси, Черкаська область

Інженер БПЛА

від 30000 до 130000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Парашутист, укладальник парашутів, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Снайпер

від 22000 до 50000 грн

Шостка

Військова частина 3022 НГУ

Водій-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

Командир взводу

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---