ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Брат пліч-о-пліч з братом ідуть Україну захищати

Вишкіл
Прочитаєте за: 2 хв. 11 Грудня 2020, 16:57

Як тільки рідним братам із Путильщини, що на Буковині, Роману, Богдану та Андрію виповнилося вісімнадцять років, вони вирішили відслужити строкову військову службу. Про це повідомляє на сторінці у Facebook пресслужба Чернівецького обласного військового комісаріату.

Хлопці вважають, чим швидше це зроблять – тим краще, адже за півтора року вже буде змога з чистим сумлінням будувати кар’єру та думати про створення сім’ї. З майбутньою професією жоден із юнаків ще не визначився, тож вони припускають, що залишаться в армії, уклавши контракт.

Юнаки не мають шкідливих звичок, не бояться важкої роботи, а завдяки добрій фізичній формі не хвилюються щодо майбутньої підготовки у війську. Хлопці грали в хокей, займались у спортзалі та, зокрема, входили до складу шкільної футбольної команди.

– Станемо серйознішими, сильнішими, більш самостійними, – кажуть брати. – І розумнішими, – додає один із них, сміючись.

Військові комісари області цьогоріч відзначають як тенденцію те, що юнаки якомога раніше бажають пройти строкову службу, звертаючись із відповідними заявами. Як ще один приклад: у складі останніх команд, які відправляються до навчальних центрів з обласного збірного пункту, – 19-річні брати Іван та Володимир із Вижницького району.

Хлопці перед початком чергового призову самостійно прийшли за повістками, бо отримати їх навесні не мали змоги. На той час юнаки працювали за кордоном, та згодом повернулися додому саме через намір служити. Прийшли з думкою служити в Силах спеціальних операцій, але туди строковиків не направляють, тож обрали Національну гвардію.

Прагнення змін, бажання спробувати щось нове, по-новому подивитися на життя та відкрити нові можливості – така мотивація у хлопців. Кажуть, матимуть змогу визначитися за час служби, чим бажають займатися надалі.

Івана та Володимира, як і хлопців із Путильщини, також не лякають фізичні навантаження, адже спорт є їхнім щоденним заняттям.

Юнаки вважають, що армія дисциплінує, загартовує характер, формує витримку,  а той, хто відслужив, більше починає цінувати батьків та рідних.

Вони кажуть, що мама, звісно, трохи сумуватиме, зате двоє менших братів матимуть приклад, як повинен вчиняти справжній чоловік.

Наближається до завершення призов на строкову службу, який, як і попередній, на Буковині виконують успішно.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Заплив холодною Тисою ледь не став для ухилянта фатальним

Заплив холодною Тисою ледь не став для ухилянта фатальним

На Закарпатті врятували військовозобов’язаного чоловіка, який ледь не загинув, намагаючись переплисти Тису, щоб незаконно потрапити до Румунії.

«Від них не сховаєшся» — бригада «Рубіж» продемонструвала переваги своїх важких бомберів

«Від них не сховаєшся» — бригада «Рубіж» продемонструвала переваги своїх важких бомберів

Однією з головних переваг українських важких бомберів типу Vampire є здатність нести потужні заряди, які здатні не лише вражати цілі підрозділи російських піхотинців, а й знищувати будь-яке укриття, в якому ті спробують сховатися.

Поранений росіянин перед смертю вирішив пообійматися з українським FPV

Поранений росіянин перед смертю вирішив пообійматися з українським FPV

Командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді показав пораненого російського штурмовика, який перед своєю смертю вирішив пообійматися з українським FPV-дроном.

Від «ждунів» до артилерії та РЕБ: «морські котики» показали «зачистку» на Сумщині

Від «ждунів» до артилерії та РЕБ: «морські котики» показали «зачистку» на Сумщині

На Північно-слобожанському напрямку екіпажі розвідувально-ударних дронів 73-го морського центру Сил спеціальних операцій системно знищують широкий спектр ворожих цілей — від дронів-«ждунів» і артилерії до засобів радіоелектронної боротьби та складів боєприпасів.

«Нашу влучність вже видно» — Президент анонсував нарощування далекобійних ударів по рф

«Нашу влучність вже видно» — Президент анонсував нарощування далекобійних ударів по рф

Президент України Володимир Зеленський упевнений, що далекобійні удари по російських стратегічних об’єктах створюють умови для наближення миру.

Заброньовані «мертві душі»: у Харкові депутат міськради створив власну схему для ухилянтів

Заброньовані «мертві душі»: у Харкові депутат міськради створив власну схему для ухилянтів

Правоохоронні органи викрили керівництво одного з комунальних підприємств Харкова, що належить до об’єктів критичної інфраструктури, у створенні власної схеми для ухилянтів.

ВАКАНСІЇ

Юрисконсульт

від 25000 до 30000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Санітарний інструктор

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Стрілець, помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Програміст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Стрий

Косівський РТЦК та СП

Дизеліст-електрик до військової частини А2800

від 20000 до 40000 грн

Радісне, Одеська область

Фельдшер

від 20000 до 120000 грн

Чернігів

119 ОБр Сил ТрО

--- ---