ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Українські військові отримали оновлений броньований тягач БТС-4 для евакуації пошкодженої техніки

Новини Озброєння та техніка
Прочитаєте за: 2 хв. 26 Листопада 2020, 15:02

Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», представило військовим оновлений броньований тягач середній БТС-4 з покращеними тактико-технічними характеристиками. Про це повідомляє пресслужба відомства.

БТС-4 успішно пройшов типові випробування та вже переданий замовнику для експлуатації у Збройних Силах України. Основне призначення БТС-4 – евакуація та буксирування несправної, пошкодженої гусеничної та колісної військової техніки в умовах бойових дій.

«Під час модернізації і комплектації цієї машини для Збройних Сил України ми максимально врахували їхні побажання. На сьогоднішній день модернізований БТС-4 успішно пройшов типові випробування і відправлений у війська. Хочу зазначити, що ми провели переддоговірну роботу з Міноборони на відновлення партії броньованих тягачів БТС-4 наступного року, виробничі потужності підприємства вже підготовлені», – повідомив керівник ДП «Львівський бронетанковий завод» Віктор Андрощук.

Відтак сучасна бронемашина отримала нову кранову установку з гідравлічним приводом, що дало БТС-4 можливість піднімати вантажі до 12 тонн для проведення у польових умовах монтажу-демонтажу вузлів та агрегатів, зокрема танкових башт, двигунів, коробок передач, опорних катків тощо. Встановлено електрозварювальне обладнання, яке живиться від генератора бронемашини та дозволяє проводити електрозварювальні роботи. Така комплектація машини дає екіпажу змогу виконувати повний перелік робіт з поточного та середнього ремонту бронетехніки в польових умовах.

Машину комплектували тяговою лебідкою із тросом робочою довжиною 200 м, для евакуації техніки масою до 100 тонн. Щоб полегшити роботу екіпажу фахівці встановили додаткову лебідку, яка загалом служить для видачі тросу основної лебідки на відстань до 200 м.

Для розчистки шляхів і обладнання позицій тягач отримав сучасне бульдозерне обладнання. Збільшився і запас ходу за рахунок додаткових паливних баків. Крім того, заводчани встановили двигун потужністю 580 к/с, що надає можливість 38-тонній машині розвивати максимальну швидкість руху не менше 40 км/год. Екіпаж машини складається з 3 осіб.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Представники ЗСУ перемогли «нейтральних» спортсменів і стали чемпіонами Європи U-21 зі стрільби кульової
Представники ЗСУ перемогли «нейтральних» спортсменів і стали чемпіонами Європи U-21 зі стрільби кульової

У м. Бургас (Болгарія) триває чемпіонат Європи U-21 зі стрільби кульової з пневматичної гвинтівки на 10 м.

Чеська ініціатива та розвиток програм PURL і SAFE: Володимир Зеленський зустрівся з Петром Павелом
Чеська ініціатива та розвиток програм PURL і SAFE: Володимир Зеленський зустрівся з Петром Павелом

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Президентом Чехії Петром Павелом, щоб обговорити військову підтримку нашої країни.

Володимир Зеленський повідомив ключову тему тристоронніх переговорів у Женеві
Володимир Зеленський повідомив ключову тему тристоронніх переговорів у Женеві

На тристоронніх переговорах у Женеві наступного тижня Україна, США та рф обговорять, як працюватиме моніторингова місія у разі припинення вогню.

США пропонують гарантії безпеки на 15 років, Україна хоче на 20-30 років мінімум — Президент
США пропонують гарантії безпеки на 15 років, Україна хоче на 20-30 років мінімум — Президент

Сполучені Штати Америки запропонували Україні гарантії безпеки на 15 років, однак Україна хоче гарантії безпеки на 20-30 років.

Володимир Зеленський назвав кількість українців в російському полоні
Володимир Зеленський назвав кількість українців в російському полоні

Приблизно 7 тисяч українських військовополонених нараз утримують росіян, Україна — понад 4 тисяч російських полонених.

По $15-20 млн кожен: бійці «Альфа» СБУ знищили у 2025 році половину ворожих ЗРГК «Панцир»
По $15-20 млн кожен: бійці «Альфа» СБУ знищили у 2025 році половину ворожих ЗРГК «Панцир»

Завдяки своїм далекобійним ударам бійці Центру спецоперацій «Альфа» СБУ протягом 2025 року зуміли вдвічі скоротили кількість російських зенітних ракетно-гарматн

ВАКАНСІЇ
Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Ужгород

Старобільський РТЦК та СП

Фельдшер, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Інспектор прикордонної служби

до 20100 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

Солдат

від 21000 до 121000 грн

Миколаїв

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Нікополь

Старобільський РТЦК та СП

Зв’язківець, військовослужбовець

від 20000 до 125000 грн

Нікополь, Дніпропетровська область

--- ---