ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Предстоятель ПЦУ Блаженнійший Митрополит Епіфаній здійснив чин освячення хреста на честь воїнів, загиблих за Україну

Новини Суспільство
Прочитаєте за: 2 хв. 12 Жовтня 2020, 17:10

Сьогодні, 12 жовтня, напередодні Дня захисника Українив одному з районів столиці Предстоятель ПЦУ Епіфаній здійснив чин освячення хреста на честь воїнів, які віддали своє життя за єдність і незалежність України, та стіни пам’яті полеглим у російсько-українській війні мешканців району.

Хрест та стіна пам’яті встановлені на території храмового комплексу преподобних Антонія і Феодосія Печерських Православної церкви України у Дніпровському районі Києва. Ініціатором встановлення пам’ятного хреста став настоятель Павло Основенко і прихожани храму, а ідея відкриття стіни пам’яті полеглим захисникам України належить членам громадської організації «Рада ветеранів АТО Дніпровського району міста Києва», члени якої у різний час брали участь в АТО та ООС.

Під час чину освячення хреста й стіни пам’яті Предстоятель Православної Церкви України Епіфаній зазначив: символічно є те, що біля Українського храму є козацький хрест, є стіна пам’яті, які ми не маємо права забути, бо досі триває ця страшна і неоголошена російсько-українська війна.

− Ми молимось, щоб Господь послав нам справедливий мир. Справедливий, а не будь-який мир, тому що мир у неволі нам не потрібен. Нам потрібен справедливий мир у своїй незалежній, єдиній Українській державі, − наголосив Блаженнійший Митрополит Епіфаній.

Розміри хреста досить значні: заввишки він близько трьох метрів, шириною понад метр. Його вага – понад дві з половиною тонни. Хрест виготовлено із ямпільського пісковика. Враховуючи чималий розмір пам’ятника, надати допомогу у встановленні його зголосились представники державної пожежно-рятувальної служби району.

На стіні пам’яті розміщені фото мешканців Дніпровського району, які загинули, захищаючи Незалежність та територіальну цілісність України у лавах Збройних Сил, Національної гвардії, інших складових сил оборони держави та добровольчих військових формуваннях. Також на стіні пам’яті є світлини тих, хто помер унаслідок поранень, каліцтва, контузії або захворювань, яких вони зазнали під час безпосередньої участі в АТО/ООС.

На заході були присутні прихожани храму, представники духовенства й громадськості, органів місцевого самоврядування, ветерани й військовослужбовці підрозділів територіальної оборони.

 

Позаштантий кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
За три дні опинилась у ЗСУ: історія захисниці Дарини
За три дні опинилась у ЗСУ: історія захисниці Дарини

Дарина служить офіцеркою групи контролю бойового стресу 157-ї механізованої бригади. До Лав Збройних Сил України вона потрапила за власним бажанням.

Угруповання СБС збило вже понад 21 000 ворожих БПЛА
Угруповання СБС збило вже понад 21 000 ворожих БПЛА

За 10 місяців угруповання Сил безпілотних систем ЗСУ збило понад 21 000 ворожих БПЛА літакового типу.

Полювання з засідки: десантники показали останні сюрпризи для окупантів
Полювання з засідки: десантники показали останні сюрпризи для окупантів

Бійці батальйону безпілотних систем «Рубака» 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади налаштували своєї «ждунів» на ворожих штурмовиків.

Сили оборони уразили хімзавод у Воронезькій області росії
Сили оборони уразили хімзавод у Воронезькій області росії

Сили оборони України уразили хімічний завод у місті Розсош Воронезької області росії.

Відстежувала наших військових для ворога: жительку Дніпровщини засуджено до 15 років позбавлення волі
Відстежувала наших військових для ворога: жительку Дніпровщини засуджено до 15 років позбавлення волі

Суд визнав мешканку області винною у передачі представникам держави-агресора інформації про переміщення та розташування підрозділів ЗСУ на території області.

«Шлях» не туди: у Києві викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон
«Шлях» не туди: у Києві викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон

Викрито та припинено діяльність схеми незаконного переправлення десятків військовозобов’язаних через державний кордон.

ВАКАНСІЇ
Водій-електрик

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

Головний сержант взводу

від 23000 до 25000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

Гранатометник

від 21000 до 21000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

Водій, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Санітарний інструктор

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Бухгалтер Фінансово-економічної служби УЗВ ВСП

від 21000 до 25000 грн

Ужгород, Закарпатська область

--- ---