На даний момент сержантський корпус Збройних Сил України, в який входить понад 250 тисяч сержантів і старшин різних родів і…
У ситуації з російською агресією для України абсолютним пріоритетом є дипломатичне вирішення, але при цьому потрібно готуватися до будь-якого сценарію розвитку подій.
Про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив в інтерв’ю турецькому телеканалу TRT Russian, передає Укрінформ.
Так, відповідаючи на питання про готовність України до військового сценарію в разі провалу політичного процесу, міністр зазначив: «Коли у вас є такий сусід, як Росія, потрібно бути готовим до будь-якого сценарію. Ви знаєте, що це не ми напали на Росію. Це Росія напала на Україну. Але дипломатичне вирішення ситуації залишається абсолютним пріоритетом для України, і ми шукаємо способи переконатися, що знайдемо рішення в цих рамках».
За словами очільника МЗС України, в інтересах України і всієї Європи, щоб санкції проти РФ тривали до тих пір, поки Москва не виконає свої зобов’язання згідно з Мінським угодами.
При цьому Дмитро Кулеба назвав Тристоронню контактну групу із врегулювання ситуації на Донбасі «важливим інструментом», здатним виконувати свої завдання, але зазначив, що «кожен результат і крок вперед вимагає великих зусиль».
«Тристороння контактна група – це тягар, який ми повинні нести, поки він не приведе нас до миру… Це важка робота… Працювати в Тристоронньої контактній групі завжди непросто», – сказав міністр та додав, що головне досягнення ТКГ за останній час – це прийняття умов для всеосяжного припинення вогню, «яке тривало шість тижнів поспіль, коли не було вбито або поранено в бою жодного солдата».
@armyinformcomua
Президент України Володимир Зеленський під час візиту до Іспанії провів переговори з Прем’єр-міністром Педро Санчесом та зустрівся з Королем Феліпе VI.
З нагоди Дня сержанта начальник Генерального штабу Збройних Сил України, генерал-лейтенант Андрій Гнатов, вручив нагороди кращим військовослужбовцям. Серед них — унікальна відзнака «Кращий сержант (старшина) Збройних Сил України», яка присуджується виключно цього дня.
Батальйон «Signum» відзвітував про успішну роботу свого екіпажу, який на Лиманському напрямку виявив і збив рідкісний «Merlin» та три дрони Zala.
Працівники ДБР викрили групу військовослужбовців з Полтавщини, які регулярно крали дизельне пальне, призначене для бойових підрозділів ЗСУ.
До повномасштабної війни вона служила разом із чоловіком, але він загинув у перший день вторгнення. У пам’ять про нього Вікторія пройшла складну підготовку та нині захищає українське небо.
Боєць з позивним «Київ» служить штурманом екіпажу FPV батальйону безпілотних систем 110 механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка.
від 50000 до 120000 грн
Київ, Київська область
від 21000 до 54000 грн
Степанівське, Сумська область
На даний момент сержантський корпус Збройних Сил України, в який входить понад 250 тисяч сержантів і старшин різних родів і…