Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Вірменія оголосила воєнний стан та повну військову мобілізацію після поновлення протистояння з Азербайджаном щодо Нагірнокарабаського регіону.
Як передає Укрінформ, про це заявив прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян, повідомляє Reuters.
Як повідомлялося, у Міністерстві оборони Азербайджану поінформували, що азербайджанські військові розпочали контрнаступальну операцію по всій лінії фронту у Нагірному Карабаху у відповідь на провокації Вірменії.
Контрнаступальна бліц-операція азербайджанських військ триває.
МЗС Вірменії заявило, що «сьогодні рано вранці азербайджанська сторона завдала ракетних ударів по всій лінії зіткнення, також по мирних населених пунктах, включаючи столицю (Нагірного Карабаху. – Ред.) Степанакерт».
12 липня Міністерство оборони Азербайджану повідомило про спробу підрозділів вірменської армії атакувати позиції азербайджанських збройних сил на Товузькому напрямі кордону із залученням артилерії.
Внаслідок боїв, що тривали в ніч проти 13 липня, загинуло четверо азербайджанських військових, ще четверо було поранено.
Зі свого боку пресслужба Міноборони Вірменії заявила, що ситуація на кордоні загострилася після спроби прориву з боку Азербайджану. За інформацією вірменських військових, двоє поліцейських і троє військовослужбовців дістали легкі поранення.
Пізніше бої на кордоні двох країн неодноразово поновлювалися.
Високий представник ЄС з питань закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель провів тристоронні телефонні переговори з міністром закордонних справ Вірменії Зограбом Мнацаканяном та міністром закордонних справ Азербайджану Джейхуном Байрамовим і закликав обидві сторони підтвердити власні зобов’язання щодо припинення вогню й вжити негайних заходів для уникнення подальшої ескалації.
Україна сьогодні — це не просто країна, яка обороняється. Це держава, яка змінює правила гри.
У березні 2026 року підрозділи Міноборони очистили від вибухонебезпечних предметів 876 гектарів територій, звільнених від російських окупантів.
Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський зустрівся з сержантами й солдатами штурмових та десантно-штурмових підрозділів.
Підрозділи Харківського прикордонного загону продовжують ефективно виконувати бойові завдання на Південно-Слобожанському напрямку.
4 квітня близько 9:50 військові рф завдали удару із застосуванням БПЛА по ринку у місті Нікополь.
Сили оборони уразили безпілотником на Харківщині російську важку вогнеметну систему залпового вогню ТОС-1А «Сонцепьок».
Аналітик пункту управління артилерійською розвідкою
від 21000 до 50000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
Бойовий медик, військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Харків
229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО
Водій-механік танка, танкіст
від 25000 до 125000 грн
Київ
Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….