ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Вітчизняну систему LASERTAG уперше випробовують під час танкових двобоїв

29 Серпня 2020, 11:41
Вітчизняну систему LASERTAG уперше випробовують під час танкових двобоїв

На Рівненщині добігають кінця змагання на кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України. Танкові екіпажі змагались у третій фінальній номінації – «Злагодженість дій підрозділу із використанням системи LASERTAG». Цьогоріч ця конкурсна вправа з даними технічними приладами на танках виконується вперше. Танкові взводи, обладнані датчиками та лазерами, що фіксують попадання, вели умовні бої один з одним.

– Ця система вперше використовується у масовій кількості. Нині – на танках. Хоча її можливо встановити й на іншу бронетехніку. Для умовного ведення вогню з гармати та кулемета використовується імітатор стрільби зі спареним лазерним випромінювачем, що закріплюється на стволі. Відстань та область ураження гармати й кулемета різна, що робить умовне ведення вогню максимально реалістичним. Постріл супроводжується гучним звуком вибуху піротехніки, що підвищує реалістичність навчання. Кількість умовних пострілів може бути обмежена аналогічно до боєприпасів танка, – розповів керівник департаменту військового виробництва компанії SKIF Едуард Дебелий.

Тренувальна система LASERTAG – це імітатори стрільби та мішені для відпрацювання ураження різних цілей з танка. З її допомогою танкісти-навідники можуть підвищувати свою кваліфікацію, навчатися знаходити та уражати статичні або рухомі цілі на різній дистанції, здобувати навички взаємодії зі штатними приладами наведення та ураження, відпрацьовувати ведення вогню з гармати та кулемета танка.

командир взводу 17-ї танкової Криворізької бригади лейтенант Максим Захарченко

– Для мене це вже не перші змагання. Торік у змаганнях на першість Сухопутних військ України наш взвод посів друге місце, а серед Збройних Сил України – перше, – зазначив командир взводу 17-ї  танкової Криворізької бригади лейтенант Максим Захарченко. – Дуже сподобалась запроваджена у нинішньому конкурсі система LASERTAG. Вперше стикаюсь з чимось подібним. Це щось схоже на тренажер, робота на якому наближена до реального бою.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Вишкіл, Новини