«Я мрію про те, щоб бути корисним — допомагати, захищати. Робити свою роботу якісно та в тіні, як супергерой: його ніхто не бачить, але на ньому тримається державна…
Організаційний комітет Маршу захисників України, який запланований на День Незалежності у понеділок 24 серпня, оголосив регламент проведення заходу. Про це повідомив представник громадської спілки «Рух ветеранів України» Антон Колумбет у фейсбуку.
— Ми впевнені, що правила регламенту допоможуть усім нам провести цей день потужно та приємно! У разі виникнення будь-яких питань ви завжди зможете звернутися або до найближчого волонтера заходу (промарковані відповідними бейджиками), або до служби безпеки (її функцію виконують бійці муніципальної варти Києва в уніформі кольору «койот»), — наголосили організатори.
1. Марш захисників України — мілітарний захід. Тож передбачає хай не повний стройовий, але військовий вигляд. Просимо учасників одягати прийняту в підрозділі форму (польовий «піксель» для ЗСУ, прийнятий однострій для добровольчих формувань). Якщо у вас немає можливості одягти форму, подбайте, щоб на вас були: черевики, штани, футболка або сорочка, головний убір.
2. Вітаються нагороди, розміщені згідно з правилами носіння нагород і відзнак.
3. Суворо заборонено — неохайний, брудний вигляд, перебування на території заходу в стані алкогольного та/або наркотичного сп’яніння.
1. Оргкомітет розробив схему маршу, яка полягає в графічному відображенні розташування «коробочок» у місці збору та їхнього руху. Усі територіальні «коробочки» та «коробочки» окремих підрозділів матимуть власне місце та шикуватимуться згідно з інструкціями регіональних координаторів або відповідальних за підрозділ. Просимо не порушувати схему та уважно слухати інструкції організаторів.
2. Під час руху необхідно зберігати спокійний, рівний темп.
3. Рекомендована дистанція між «коробочками» — 5 метрів.
4. У разі виникнення будь-яких інцидентів під час руху координатор «коробочки» має негайно повідомити про це муніципалам, які супроводжуватимуть колону та матимуть радіозв’язок з головою колони, службою медичного забезпечення та правоохоронцями.
1. Під час масового заходу рекомендовано зберігати соціальну дистанцію.
2. У місцях великого скупченням людей рекомендуємо носити медичну маску. На місці збору будуть розгорнуті пункти продажу брендованих масок. Ті, в кого немає можливості придбати собі маску, можуть звернутися до організаторів і отримати її безоплатно.
3. Наполегливо рекомендовано не торкатися руками обличчя та періодично обробляти долоні санітайзерами — адже обіймів і рукостискань планується багато!
— Також нагадуємо, що захід оголошується, як і торік, гостро аполітичним. Будь-яка символіка політичних партій — заборонена. З метою уникнення неприємних ситуацій просимо всі політичні сили не використовувати марш як майданчик для піару! — додали організатори заходу.
@armyinformcomua
На Хмельниччині ділок збирав гроші для придбання автівок на окремий банківський рахунок, а потім витратив їх на власні потреби.
Бійці прикордонного підрозділу безпілотних систем «Фенікс» відбили масований штурм росіян в бік Костянтинівки.
Пілот батальйону безпілотних систем «Мурчики» 57-ї мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка Олександр знайшов у бліндажі сплячого ворога.
Обвинувальний акт щодо двох колишніх співробітників ГУ СБУ в АР Крим, які перейшли на бік ворога і стали правювати в фсб рф, скеровано до суду.
Окупанти намагаються шукати ті місця, де вони можуть просунутися чи хоча б піддати вогневому впливу наші позиції, а може навіть спробувати захопити їх.
Бійці 421-го батальйону безпілотних систем «Сапсан» ДШВ ЗСУ знищили окупанта, який збирався полювати за нашими дронами.
Військовий кухар
від 55000 до 125000 грн
Слов'янськ
Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України
Аналітик пункту управління артилерійською розвідкою
від 21000 до 50000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
«Я мрію про те, щоб бути корисним — допомагати, захищати. Робити свою роботу якісно та в тіні, як супергерой: його ніхто не бачить, але на ньому тримається державна…