ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

“Чорні Запорожці” відпрацювали марш на “Акаціях”

Військовий вишкіл Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Серпня 2020, 19:18

Воїни-артилеристи ОМБр ім. Чорних Запорожців відпрацювали марш, розгортання в бойові порядки та виконали практичні вправи стрільб з самохідних артилерійських установок 2С3 “Акація”, яка призначена для придушення і знищення живої сили, артилерійських і мінометних батарей, ракетних установок, танків, вогневих засобів, пунктів управління. Про повідомляє Facebook-сторінка Генерального штабу ЗСУ.
Артилерію недаремно називають “Богами війни”, адже коли б’ють 152 міліметрові гаубиці – бажання у ворога йти вперед, або чинити опір суттєво зменшується, що не раз доводили артилеристи бригади з початку російської агресії в Донецькій та Луганській області.

 

Читайте нас в Telegram
«Чєловєка обнуляйте»: російські командири вбивають власних солдатів

У перехопленні воєнної розвідки зафіксовано факти системного вбивства російськими командирами власних військовослужбовців.

Ласкаво просимо: служби супроводу матимуть доступ до цивільних лікарень
Ласкаво просимо: служби супроводу матимуть доступ до цивільних лікарень

Адміністрація та медичний персонал лікарень тепер мають достатні підстави для допуску представників служб супроводу до пацієнтів-військовослужбовців.

А хто це там сховався?: вітер демаскував окупанта, а наші дронарі влучили
А хто це там сховався?: вітер демаскував окупанта, а наші дронарі влучили

Пілоти 1-го штурмового батальйону 92-ї штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка скористалися допомогою вітра у знищенні росіянина.

€200 млн на дрони: Україна та Румуня готують запуск спільних проєктів із виробництва
€200 млн на дрони: Україна та Румуня готують запуск спільних проєктів із виробництва

Проєкти отримають фінансування по програмі ЄС SAFE і передбачають налагодження виробництва дронів на території Румунії у співпраці з українськими компаніями.

«Улан» не доїхав: на Вовчанському напрямку знищили російський ерзац-всюдихід
«Улан» не доїхав: на Вовчанському напрямку знищили російський ерзац-всюдихід

Операторами 159-ї механізованої бригади на південний схід від Вознесенівки було знищено автомобіль «Улан».

ВАКАНСІЇ
Стрілець – електрик

від 21100 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Технік стартового і підйомно-транспортного обладнання, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Бухгалтер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Миколаїв Жовтневий, Миколаївська область

Оператор безпілотного летального апарату

від 21000 до 24000 грн

Чоп

Державна прикордонна служба України

Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Чернігів

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

Сапер (розмінування)

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

--- ---