ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У «Десні» співробітники апарату РНБО тестували танкові тренажери та вдосконалювали навички з тактичної медицини

Новини Озброєння та техніка
Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Серпня 2020, 15:41

У практичних заняттях з мобілізації та територіальної оборони на базі навчального центру Сухопутних військ ЗС України «Десна» взяли участь співробітники апарату РНБО України. Про це повідомила пресслужба відомства.

Під час заходу співробітники апарату Ради ознайомилися з організацією роботи Центру, його оновленими потужностями та системою підготовки військових.

Вони також побували на полігоні, де оглянули умови проживання та харчування військовослужбовців, зразки зброї та військової техніки, під керівництвом інструкторів Центру відпрацювали навички стрільби з автоматичної зброї, РПГ, використання бойових гранат РГД-5, управління бронетехнікою.

Також співробітники апарату РНБО України взяли участь у тестуванні симуляційних танкових тренажерів і заняттях з тактичної медицини.

Урядовцям було продемонстровано роботу спеціалізованих класів з підготовки піхотинців, танкістів (зокрема підготовки до подолання водних перешкод), зенітників.

Курсанти Центру продемонстрували співробітникам апарату РНБОУ навички виконання низки багатофункціональних завдань у рамках тактичної підготовки бійців, зокрема подолали 400-метрову смугу перешкод з імітацією бойових умов та психологічного тиску.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
У новорічну ніч Сили оборони вдарили по російському НПЗ «Ільський» та низці важливих обʼєктів рф

У новорічну ніч Сили оборони вдарили по російському НПЗ «Ільський» та низці важливих обʼєктів рф

У межах заходів зі зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора в ніч на 1 січня підрозділи Сил оборони України завдали ураження низці важливих об’єктів противника.

«У новий рік росія цілеспрямовано несе війну»: Президент прокоментував нічний обстріл рф

«У новий рік росія цілеспрямовано несе війну»: Президент прокоментував нічний обстріл рф

У новий рік російські загарбники били по Волинській, Рівненській, Запорізькій, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській областях. Основна ціль — українська енергетика.

Молодецьке під контролем Сил оборони України — УВ «Схід»

Молодецьке під контролем Сил оборони України — УВ «Схід»

Молодецьке залишається під контролем Сил оборони України. Його обороняють воїни бригади «Спартан».

На Запоріжжі через обстріли рф поранено дев’ятьох людей

На Запоріжжі через обстріли рф поранено дев’ятьох людей

На Запоріжжі протягом минулої доби російські війська атакували обласний центр та Запорізький район, внаслідок чого поранено дев’ятьох людей, серед них — дитина.

З 1 січня почала роботу єдина закупівельна агенція Міноборони

З 1 січня почала роботу єдина закупівельна агенція Міноборони

З 1 січня стартує новий етап реформи оборонного забезпечення, зокрема почала роботу єдина закупівельна агенція Міністерства оборони України.

РЛС, нафтобази та скупчення: СБС влаштували салют на стратегічних об’єктах окупантів

РЛС, нафтобази та скупчення: СБС влаштували салют на стратегічних об’єктах окупантів

У новорічну ніч воїни СБС завдали ураження по 10 військових та інфраструктурних обʼєктах у глибині ворожої території та у ТОТ Донецької, Луганської, Запорізької обл та АР Крим.

ВАКАНСІЇ
Механік-водії, військовослужбовець

від 24000 до 124000 грн

Болград, Одеська область

Водій категорії С

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Водій-механік

Львів

Військова частина А2678

Водій-санітар медичного пункту (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Київ

243 окремий батальйон Сил ТрО

Офіцер штабу

Київ

Річкова флотилія ВМС ЗСУ

Водій

від 21000 до 50000 грн

Балта

Військова частина А1559

--- ---