ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У флотському ліцеї розпочалися вступні іспити

Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 5 Серпня 2020, 10:41

У Військово-морському ліцеї імені віцеадмірала Володимира Безкоровайного розпочалися вступні іспити. Здобути статус флотського ліцеїста бажають понад півтори сотні юнаків і дівчат.

Абітурієнти, які розділені по взводах, уже пройшли медичну комісію в самому ліцеї, а найближчих два тижні на них чекають психологічні тести, що покажуть вмотивованість, і, звичайно, вступні іспити з чотирьох предметів: української й англійської мов, математики та фізкультури.

— Наразі ми маємо 159 абітурієнтів, які хочуть вступити до нашого ліцею. Для багатьох з  них — це дійсно самостійний і відповідальний крок у зріле життя. Вони мають докласти всіх зусиль, зібрати волю в кулак і довести, що варті звання ліцеїста. На жаль, трапляється й таке, що навіть найбільше бажання не збігається з фізичними можливостями. Під час медогляду вже 8 абітурієнтів не пройшли за станом здоров’я, хоча мали гарний бал і були більш ніж вмотивовані, — зауважив начальник Військово-морського ліцею капітан 1 рангу Віктор Шмигановський.

Також він розповів, що цього року серед абітурієнтів значно збільшилась кількість юнаків та дівчат пільгових категорій. На сьогодні їх аж 93 особи, що становить майже сто відсотків усього набору, який, нагадаємо, у 2020 році збільшили до 100 вихованців.

Серед тих, хто мріє вступити до Військово-морського ліцею, чимало рідних і знайомих колишніх випускників. Наприклад, брат волинянки Ангеліни лише торік закінчив флотський заклад, і вона, не вагаючись, вирішила піти за його прикладом.

Марія з Одеси також планує продовжити сімейну династію військових. У дівчини всі дідусі та прадідусі були військовими моряками й розвідниками, тож зростала вона на їхніх розповідях і з самого малку твердо вирішила піти їхніми стопами.

— Мої батьки, певно, єдині, хто в нашій військовій династії не обрав для себе цей шлях. Тож треба виправляти ситуацію, — жартує Марія. — Вступ до ліцею для мене не просто примха — це перший крок до моєї мети, адже у майбутньому хочу вступати до Військової академії (м. Одеса) на факультет підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення. А просто мріяти замало, потрібно багато працювати над собою, тому я не гаяла часу та старанно вчилася й займалася  тхеквондо.

А ось у Кирила у родині немає жодного військового, та й сам хлопець ще не знає чи хоче ним стати. Але він упевнений, що навчання у військово-морському ліцеї дасть йому змогу стати більш дисциплінованим, змужніти й навчитися брати відповідальність за свої вчинки й рішення.

Під час проведення іспитів дотримані всі карантинні вимоги. Зокрема кожен абітурієнт проходив термометрію, всі обов’язково носять маски. Пункти тестування забезпечені антисептиками, дезінфекційними засобами для прибирання, приміщення постійно провітрюють.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Йдуть голі, босі, простоволосі»: на Слов’янському напрямку кишить одноразовими російськими «бомжами» та дронами
«Йдуть голі, босі, простоволосі»: на Слов’янському напрямку кишить одноразовими російськими «бомжами» та дронами

Під час спроб інфільтрації між позиціями Сил оборони на Слов’янському напрямку ворог не шкодує ні солдат, ані дронів.

У Силах безпілотних систем запустили цифровий облік майна та техніки зв’язку
У Силах безпілотних систем запустили цифровий облік майна та техніки зв’язку

У Силах безпілотних систем ЗСУ запрацювала цифрова система обліку майна й техніки зв’язку — без паперових журналів і ручних звірянь.

Під носом у ворога — «Омега» витягла свого пораненого бійця з полону на Покровському напрямку
Під носом у ворога — «Омега» витягла свого пораненого бійця з полону на Покровському напрямку

Українські спецпризначенці врятували з ворожого полону свого пораненого бійця, евакуювавши його буквально з-під носа у російських окупантів.

Ракети до Patriot надійдуть зі складів партнерів: для української ППО «Рамштайн» став проривним
Ракети до Patriot надійдуть зі складів партнерів: для української ППО «Рамштайн» став проривним

Засідання Контактної групи з питань оборони України стало проривним для посилення української ППО та співпраці з партнерами у сфері виробництва озброєння.

Ракети для ППО та енергетика — Володимир Зеленський провів у Мюнхені низку важливих зустрічей
Ракети для ППО та енергетика — Володимир Зеленський провів у Мюнхені низку важливих зустрічей

У п’ятницю, 13 лютого, Президент України Володимир Зеленський провів у Мюнхені низку важливих зустрічей зі своїми іноземними партнерами.

В Одесі внаслідок нічної атаки рф загинула жінка
В Одесі внаслідок нічної атаки рф загинула жінка

Внаслідок російської повітряної атаки на Одесу у ніч на суботу, 14 лютого, загинула мирна мешканка.

ВАКАНСІЇ
Сапер, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Оператор БПЛА мінометного взводу

від 25000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Водій-інспектор прикордонної служби

від 21000 до 24000 грн

Чоп

Державна прикордонна служба України

Кухар (служба за контрактом в ЗСУ)

від 20000 до 60000 грн

Софіївка

3 відділ Криворізького РТЦК та СП

Санітарний інструктор, медична сестра, фельдшер

від 20000 до 23000 грн

Кременчук

Військова частина 3052 НГУ

--- ---