ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Дніпропетровщині презентовано Комплексну програму «З повагою до воїнів»

Прочитаєте за: 2 хв. 3 Серпня 2020, 18:21

На Дніпропетровщині на виїзному засіданні Ради ветеранів АТО/ООС у Кривому Розі голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко презентував Комплексну програму «З повагою до воїнів».

Після повернення з війни ветерани потребують нашої всебічної підтримки. Допомога необхідна і їхнім родинам. Тому на Дніпропетровщині втілюємо комплексні програми, спрямовані на забезпечення сімей військових реабілітацією та оздоровленням, житлом, можливістю пройти навчальні курси та отримати правову допомогу, — зазначив Олександр Бондаренко.

У 2020 році в області заплановано придбання понад 80-ти квартир для родин ветеранів АТО/ООС державним коштом.

Як повідомили у Департаменті масових комунікацій Дніпропетровської ОДА, цього року понад 200 учасників бойових дій уже пройшли безоплатну реабілітацію. Близько 50 захисників України оздоровилися в санаторіях. До кінця року поправити здоров’я зможе ще понад тисячу колишніх бійців. Також майже 3 тисячі демобілізованих пройшли безоплатне щорічне медобстеження, ще тисячу ветеранів медики планують прийняти до кінця року. Нині майже 20 колишніх бійців навчаються на курсах програмування.

Крім того, учасники АТО/ООС отримують безоплатну правову допомогу. На консультаціях можуть дізнатися про свої права та про те, як діяти в разі їх порушення.

Для родин ветеранів в області організовують різні дозвільні, пізнавальні та спортивні заходи. Цього року вже відбулися стрибки з парашутом, стрільби з лука, змагання за звання найкращого рибалки, відвідування театрів і майстер-класів. Загалом до таких зустрічей приєдналися понад 800 людей.

Як отримати путівку на оздоровлення або реабілітацію, матеріальну чи правову допомогу, як записатися на курси або приєднатися до спортивних змагань — підкажуть в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА. Адреса: м. Дніпро, проспект Поля, 1, кабінет 105. Телефони: 056 742 86 62; 068 679 89 61.

У Дніпропетровській області зареєстровано майже 27 тисяч учасників АТО/ООС.

фото Олександра Колесника

 

10

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: