ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Силах спеціальних операцій визначали найкращих зв’язківців

Новини Репортажі з місця подій
Прочитаєте за: 2 хв. 10 Липня 2020, 14:47

На Хмельниччині відбувся другий етап змагань на найкращого фахівця зв’язку та на найкращий екіпаж серед частин Сил спеціальних операцій. У змаганнях узяли участь переможці першого туру, що пройшов у військових частинах.

Змагання мали кілька номінацій, де визначали найкращих фахівців радіозв’язку, радіорелейного, телекомунікацій і найкращий екіпаж.

До програми організатори включили й конкурсні завдання: швидкісну стрільбу з пістолета та автомата з різних положень, метання гранати на влучність та евакуація пораненого з командно-штабної машини.

Запекла боротьба почалася з першого етапу – подолання дистанції пересіченою місцевістю та швидкісна стрільба. Тут гарні результати показали й військовослужбовці-жінки.

На наступному етапі спецпризначенці продемонстрували вміння швидко та своєчасно евакуйовувати пораненого з КШМ, оглянути його, накласти джгут і на ношах доставити до умовної точки евакуації.

Військовослужбовці ССО розуміють: від своєчасного, надійного та стійкого зв’язку залежить збереження життя й безпека спецпризначенців в умовах виконання бойових завдань і результативність дій розвідгруп.

– На таких змаганнях зв’язківці діляться своїми досягненнями з колегами з інших частин Сил спеціальних операцій, аби добре взаємодіяти надалі, – зазначив головний суддя змагань підполковник Олександр.

Щоб вибороти перемогу, бійці демонстрували високий фаховий рівень і знання на всіх етапах. Переможців визначили за загальною сумою балів. Вони представлятимуть Сили спеціальних операцій на змаганнях на найкращих фахівців зв’язку ЗС України.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
В ОК «Захід» прокоментували напади на групи оповіщення ТЦК
В ОК «Захід» прокоментували напади на групи оповіщення ТЦК

У зоні відповідальності ОК «Захід» у більшості випадків — майже 100 % — громадян, які скоїли правопорушення щодо мобілізації, притягують до відповідальності.

Дев’ять з десяти: охоронці українського неба поставили в березні рекорд зі збиття дронів
Дев’ять з десяти: охоронці українського неба поставили в березні рекорд зі збиття дронів

Хоча ворог суттєво збільшив кількість ударів дронами, наша ППО змогла перехопити понад 90% російських БПЛА.

Ворог 25 разів атакував на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ
Ворог 25 разів атакував на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ

Від початку доби кількість атак агресора по всьому фронту становить 62.

Ворожий дрон впав на Національному військовому кладовищі під час церемонії поховання
Ворожий дрон впав на Національному військовому кладовищі під час церемонії поховання

Сьогодні російські війська вчинили цинічний акт тероризму під час церемонії поховання на території Національного військового меморіального кладовища.

Ворог скинув п’ять авіабомб на Краматорськ, щонайменше дві людини загинули
Ворог скинув п’ять авіабомб на Краматорськ, щонайменше дві людини загинули

Сьогодні опівдні росіяни скинули на місто Краматорськ п’ять авіабомб. Щонайменше дві людини загинули і троє дістали поранення.

За гроші обіцяв виключати військовозобов’язаних із розшуку: викрито жителя Хмельницького
За гроші обіцяв виключати військовозобов’язаних із розшуку: викрито жителя Хмельницького

Працівники ДБР за сприяння СБУ повідомили про підозру жителю Хмельницького, який за гроші обіцяв виключати військовозобов’язаних із розшуку в системі «Оберіг».

ВАКАНСІЇ
Водій кранівник військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Нікополь

Військова частина А2110

Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Харків

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

Стрілець – електрик

від 21100 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Технік із системного адміністрування, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Військовослужбовець ЗСУ (служба за контрактом)

від 21000 до 121000 грн

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

Електрозварник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

--- ---