Невелика група офіцерів й аналітиків поставила під сумнів домінуючу доктрину важких літаків і довела, що майбутнє повітряних боїв — за маневреними, швидкими та порівняно недорогими машинами….
У 831-й бригаді тактичної авіації Повітряного командування «Центр» проходять планові польоти. Одна з авіаційних ескадрилій бригади готується до льотно-тактичного навчання.
Відновлення навичок за видами льотної підготовки, групова злітаність у складі пари та ланки, повітряні бої групами на середніх та малих висотах – основні завдання поточного тижня.
– Ми перевіряємо нашу готовність до бойових дій у різних сценаріях. Наземний персонал та льотний склад вкладаються у визначені терміни. Такі тренування та навички необхідні для виконання якнайшвидшого виведення авіаційних підрозділів на оперативні аеродроми, аби уникнути потенційних втрат від засобів повітряного нападу противника. Далі відточуємо роботу інженерно-авіаційних підрозділів та льотних екіпажів з інших – оперативних аеродромів, – розповів ТВО командира авіабригади полковник Олександр Мостовий.
Крім того, на базі винищувальної бригади льотний вишкіл відточують п’ятикурсники Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба. Вони уже отримали відповідні допуски та виконали тренувальні польоти на групову злітаність у складі пари. Наразі готуються до польотів на складний пілотаж на бойовому літаку Су-27.
@armyinformcomua
На Київщині викрили директора приватного підприємства, який нажився на забезпеченні добровольців. За даними слідства, він поставив для місцевого формування територіальної оборони неякісну форму, привласнивши майже 1,7 млн грн бюджетних коштів.
Воїни 3-ї окремої важкої механізованої Залізної бригади продемонстрували комплексну роботу з ураження ворожих цілей на двох фронтах — у небі та на землі.
З початку доби загальна кількість бойових зіткнень уздовж усієї лінії фронту становить 138.
Двоє російських військових із позивними «Скаут» і «Давлєт» здалися в полон бійцям 12-ї окремої бригади спеціального призначення «Азов». Вони розповіли, як командування змусило їх повзти каналізаційною трубою дві доби лише заради пропагандистського фото з російським прапором.
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Франції Емманюелем Макроном.
На Південно-Слобожанському напрямку ситуація дуже динамічна. Ворог намагається воювати дронами — атакує ними позиції, робить засідки.
від 20000 до 120000 грн
Петропавлівка
Другий відділ Синельниківського РТЦК та СП (відділення рекрутингу)
від 20100 до 120000 грн
Львів, Львівська область
від 25000 до 125000 грн
Київ, Київська область
Невелика група офіцерів й аналітиків поставила під сумнів домінуючу доктрину важких літаків і довела, що майбутнє повітряних боїв — за маневреними, швидкими та порівняно недорогими машинами….