ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Практичні стрільби з вертольота по морській цілі – одна з особливостей навчань «Сі Бриз – 2020»

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Липня 2020, 11:55

Наступним етапом з відпрацювання практичних дій та досягнення взаємосумісності в рамках багатонаціональних навчань «Сі Бриз-2020» стали бойові стрільби з вертольоту морської авіаційної бригади Мі-8МСБ-В.

З аеродрому Шкільний піднімається в небо вертоліт Держприкордонслужби України. Його завдання – здійснити супровід бойової одиниці морської авіаційної бригади ВМС України вертольота Мі-8, який задіяно до такого елементу міжнародних українсько-американських навчань «Сі Бриз-2020» як пошук і знищення морської цілі.

В цьому році основна увага навчань приділяється відпрацюванню безпекових операцій у морі. Корабельно-катерні групи відпрацьовують низку завдань, до яких залучається і авіація.

Під час перельоту до визначеного району виконання бойових вправ пара вертольотів  здійснює повітряний моніторинг водного простору. На горизонті з’являються  тактичні групи корабельно-катерного складу.

Під час виконання спільних дій, вперше було відпрацьовано елемент практичних стрільб з вертольота по морській цілі – це ще одна особливість цьогорічних навчань.  Кожного року сценарій проведення навчань змінюється і додаються нові елементи та завдання.

Начальник штабу керівництва навчань «Сі Бриз-2020» Костянтин Плахотнюк розповів: “Цей елемент було виконано успішно, ціль вражено і це додатково підкреслює, що та техніка, яку ми отримали у ВМС, а конкретно у бригаді морської авіації, вона використовується на 100 відсотків.”

ТРС МО України «Бриз»

Читайте нас у Facebook
Судитимуть жінку, яка вчинила замах на вбивство волонтера
Судитимуть жінку, яка вчинила замах на вбивство волонтера

До суду скеровано обвинувальний акт щодо жінки, яку обвинувачують у замаху на вбивство громадського діяча та волонтера Сергія Стерненка.

«Якби він не накрив собою гранату, ми б загинули»: боєць «Циган» провів на позиціях 150 днів
«Якби він не накрив собою гранату, ми б загинули»: боєць «Циган» провів на позиціях 150 днів

Військовослужбовець 157-ї механізованої бригади з позивним «Циган» заходив на позицію на місяць, а провів вп’ятеро довше.

«Ось ідуть окупанти і їх просто розстрілюють»: російські штурмовики потрапили в туалетну засідку
«Ось ідуть окупанти і їх просто розстрілюють»: російські штурмовики потрапили в туалетну засідку

Піхотинці 225-го штурмового полку влаштували засідку та буквально «збрили» зі стрілецької зброї пару дуже фотогенічних окупантів біля сільського нужника.

Фіктивні «бойові» на 4,6 млн грн: судитимуть підполковника
Фіктивні «бойові» на 4,6 млн грн: судитимуть підполковника

Скерований до суду обвинувальний акт щодо підполковника — колишнього командира батальйону матеріального забезпечення однієї з військових частин.

Палили все — українські пілоти «кошмарили» росіян, перебуваючи в оточенні майже три місяці
Палили все — українські пілоти «кошмарили» росіян, перебуваючи в оточенні майже три місяці

Дмитро Нестерук із позивним «Бак» пережив майже три місяці в оточенні під Покровськом і потрапив у засідку ворога на близькій дистанції.

ВАКАНСІЇ
Оператор-топогеодезист, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Механік-водій

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

Оператор БПЛА 14 ОМБр ім. князя Романа Великого

від 50000 до 121000 грн

Володимир, Волинська область

Начальник електросилових пристроїв

від 23000 до 50000 грн

Радісне, Одеська область

Інспектор прикордонної служби

від 20000 до 25000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

--- ---