ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

США працюють над зміцненням ВМС України для протистояння російській загрозі

Новини світу та України Публікації
Прочитаєте за: 4 хв. 23 Липня 2020, 14:05

США працюють над зміцненням Військово-Морського Флоту України, який був знищений при захопленні Росією Криму в 2014 році. Тим часом, Москва зміцнює власні сили в регіоні й деякі чиновники вважають це загрозою для НАТО. Про це повідомляє CNN.

Нагадаємо, днями США звинуватили Москву в широкому спектрі діяльності, включаючи кібератаки на організації, що займаються розробкою вакцини проти коронавірусу, та використання російських найманців для дестабілізації у Лівії. Звіти про те, що російські оперативники пропонували грошові заохочення бойовикам, пов’язаним із талібами, для націлювання на американські війська в Афганістані, ще більше підкреслили напружені відносини.

Близько 80% ВМС України захоплено Росією в Криму у 2014 році, а Москва потім анексувала територію.

Зазначимо, що в понеділок Путін відвідав окупований Крим. Після спостереження за закладанням кіля для нового штурмового корабля, Путін звернувся до працівників, сказавши їм, що Росія «продовжить зосереджуватися на сучасному бойовому флоті та будувати кораблі, оснащені передовою зброєю та технікою».

«Нові кораблі матимуть вдосконалені системи озброєння, управління та зв’язку. Вони значно зміцнять бойовий потенціал ВМС і посилять його стратегічні можливості», – сказав Путін.

Україна відновлює ВМС з нуля

Внаслідок захоплення Росією українського флоту та військово-морського штабу в Криму, Україні довелося в основному відновити свої ВМС з нуля, і США прагнули допомогти цьому процесу. Ці зусилля зосереджені на менших кораблях, які працюють ближче до берега, надаючи Україні можливість контролювати свої прибережні води.

США надали два нових патрульних катери Mark VI, які вважаються ідеальними при роботі на мілководді Азовського моря.

CNN повідомили, що Київ перебуває у процесі придбання ще трьох кораблів берегової охорони, а уряд України оплачує модернізацію кораблів, які передаються в рамках програми.

Нещодавно Пентагон оголосив про плани надати Києву кілька патрульних катерів Mark VI, а Державний департамент схвалив продаж 16 додаткових патрульних катерів Україні, шість з яких будуть оплачені за допомогою програми допомоги США, а решта буде придбана за допомогою українських оборонних фондів.

Поки патрульні катери озброюються дистанційними керованими гарматами, США активно розглядають питання озброєння суден ще більшою вогневою потужністю – корабельними ракетами, здатними націлюватися на ворожі військові кораблі.

Поліпшене озброєння вважається особливо важливим, враховуючи напруженість України з Росією в Чорному та Азовському морях.

У 2018 році російські війська захопили три українські судна та 24 українських моряків. Азовське море має максимальну глибину лише 14 метрів, яка є занадто мілкою для роботи більшості військових кораблів, що робить його ідеальним середовищем для роботи патрульних катерів типу Mark VI.

Катери «не призначені для провокації, вони просто розроблені для оборонного характеру, щоб ці кораблі могли захищати себе у випадку, якщо буде щось подібне до інциденту в Керченській протоці».

Україна розробляє ракети

Командувач Військово-Морських Сил України Олексій Неїжпапа заявив журналістам у понеділок, що придбання протикорабельних ракет є  пріоритетом для військових.

Офіційні особи США давно звинувачують Росію у створенні своїх військових сил у Криму, розміщенні додаткових літаків, військових кораблів та ракет, які можуть загрожувати країнам у регіоні, роблячи зусилля США щодо зміцнення союзників у регіоні більш необхідними.

Американські військові радники також консультують українських чиновників щодо того, як утримувати та набирати військово-морський персонал.

Навчання та тренінг також розглядаються як важливі для сприяння зміцненню Військово-Морського Флоту України, зокрема «Сі Бриз», який проходить у Чорному морі, розглядається як ключова складова.

Цьогорічні навчання «Сі Бриз» значно зменшені через занепокоєння щодо поширення коронавірусу, однак все одно під час навчань залучені сили з восьми країн, включаючи США та Україну, а також 19 літаків та 26 кораблів, включаючи есмінець класу Арлі Берк, USS Porter який увійшов у Чорне море на вихідних.

Тим часом, в цьому місяці Росія також розпочала велику серію військових навчань за участю близько 150 000 російських військ, 400 літаків і 100 військових кораблів.

Росія заявила, що навчання зосереджені на протидії тероризму і відбуватимуться на південному заході РФ, а також на Чорному та Каспійському морях. Водночас війна на Сході України триває, десятки українських військових загинули та поранені за останній тиждень…

Читайте нас в Telegram
Від дрона втік, від 120-мм міни втік, а від ще одного дрона не втік: видовищна смерть окупанта
Від дрона втік, від 120-мм міни втік, а від ще одного дрона не втік: видовищна смерть окупанта

Пілоти 66-ї механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго зафіксували повний розгром російської штурмової групи.

«Камандір, я — двєсті! Прінял, вичоркую»: окупант зробив доповідь на очах нашого дрона
«Камандір, я — двєсті! Прінял, вичоркую»: окупант зробив доповідь на очах нашого дрона

Оператори 414-ї бригади безпілотних систем «Птахи Мадяра» зробили підбірку найцікавіших екземплярів з числа знищених окупантів.

Судитимуть жінку, яка вчинила замах на вбивство волонтера
Судитимуть жінку, яка вчинила замах на вбивство волонтера

До суду скеровано обвинувальний акт щодо жінки, яку обвинувачують у замаху на вбивство громадського діяча та волонтера Сергія Стерненка.

«Якби він не накрив собою гранату, ми б загинули»: боєць «Циган» провів на позиціях 150 днів
«Якби він не накрив собою гранату, ми б загинули»: боєць «Циган» провів на позиціях 150 днів

Військовослужбовець 157-ї механізованої бригади з позивним «Циган» заходив на позицію на місяць, а провів вп’ятеро довше.

«Ось ідуть окупанти і їх просто розстрілюють»: російські штурмовики потрапили в туалетну засідку
«Ось ідуть окупанти і їх просто розстрілюють»: російські штурмовики потрапили в туалетну засідку

Піхотинці 225-го штурмового полку влаштували засідку та буквально «збрили» зі стрілецької зброї пару дуже фотогенічних окупантів біля сільського нужника.

ВАКАНСІЇ
Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

Оператор БПЛА-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Київ

Косівський РТЦК та СП

Оператор відділення управління ППО (ЗСУ)

від 20000 до 70000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Помічник начальника автомобільної та електрогазової служби

від 28000 до 32000 грн

Васильків, Київська область

Старший інспектор прикордонної служби

від 25000 до 30000 грн

Бориспіль

Київ, ОКПП ДПСУ

Стрілець до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

--- ---