ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У російських в’язницях відбувають покарання дві тисячі українців – Людмила Денісова

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Липня 2020, 13:25

Сім тисяч українців нині відбувають покарання у в’язницях за кордоном, дві тисячі з них — у Росії. Про це уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова розповіла на 20-й конференції Альянсу із протидії торгівлі людьми ОБСЄ.

Омбудсмен зазначила, що серед ув’язнених є жертви торгівлі людьми, які були залучені до перевезення та розповсюдження наркотиків на території іноземних держав.

«За останні чотири роки органами Національної поліції розслідувалося 222 кримінальні справи за вказаними фактами», ‑ сказала Людмила Денісова.

Вона додала, що багато українських громадян у місцях несвободи за кордоном не мають зв’язку із зовнішнім світом, позбавлені можливості зустрітися з консулом.

«Судові органи, зокрема Російської Федерації, ігнорують надані громадянами України документи, що підтверджують їхній статус жертви», ‑ заявила Людмила Денісова.

Раніше уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова закликала російську омбудсменку Тетяну Москалькову надати офіційні дані стосовно затриманих громадян України.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Половину життя провів у тюрмі й поїхав на війну в Україну — розмова з російським полоненим

Половину життя провів у тюрмі й поїхав на війну в Україну — розмова з російським полоненим

Десантники 79-ї десантно-штурмової Таврійської бригади 7 корпусу швидкого реагування ДШВ взяли в полон вбивцю.

Знищують все, що рухається — дронарі-прикордонники показали підбірку своїх ударів

Знищують все, що рухається — дронарі-прикордонники показали підбірку своїх ударів

Підрозділ РУБпАК «Фурія» бригади прикордонників «Гарт» продовжує вибивати техніку та живу силу окупантів.

У 10-му армійському корпусі викрили чергову російську брехню про успіхи окупантів

У 10-му армійському корпусі викрили чергову російську брехню про успіхи окупантів

Ворожі пропагандисти заявили, що нібито «зайняли лівий берег Куп’янська» і «оточили українські війська в районі Подолів», що не відповідає дійсності.

Естонія виділяє 3,5 млн євро на Starlink для України в межах ІТ-коаліції — Міноборони

Естонія виділяє 3,5 млн євро на Starlink для України в межах ІТ-коаліції — Міноборони

Обладнання посилить стабільність і захист зв’язку для українських підрозділів, зокрема на передовій.

Наш дрон залетів у люк російському танку

Наш дрон залетів у люк російському танку

Усього бійці підрозділу Cursed empire 100-ї механізованої бригади уразили 6 одиниць броні росіян.

Смертельна помилка — російський штурмовик не склав іспит з гранатою

Смертельна помилка — російський штурмовик не склав іспит з гранатою

Пілоти 110-ї механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка зафіксували, як скинута ними граната вибухнула в руці окупанта.

ВАКАНСІЇ

Радіотелеграфіст у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

кулеметник 144 окремої піхотної бригади

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Технік, військовослужбовець

від 20000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

Військовослужбовець стрілець

від 20100 до 120100 грн

Харків, Харківська область

Планшетист-військовослужбовець

від 21600 до 121600 грн

Ков'ярі, Львівська область

Водій, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша

--- ---