ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Міністерстві оборони України відбулася церемонія офіційної зустрічі делегації Міністерства національної оборони Турецької Республіки

Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Липня 2020, 11:03 0

Сьогодні, 10 липня, в рамках офіційного візиту в Україну делегації Міністерства національної оборони Турецької Республіки, яку очолює Міністр національної оборони Турецької Республіки пан Хулусі Акар, в оборонному відомстві відбулася урочиста церемонія зустрічі високого гостя. Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства оборони України.

Іноземну делегацію зустрів Міністр оборони України Андрій Таран.

Під час церемонії офіційної зустрічі у виконанні військового оркестру пролунали Державні Гімни обох держав.

Пан Хулусі Акар привітав особовий склад роти Почесної варти Збройних Сил України.

Після цього військовослужбовці пройшли перед делегаціями України та Турецької Республіки урочистим маршем.

Офіційний візит до України делегації дружньої країни – члена НАТО знаковий тим, що відбувається одразу після послаблення деяких обмежень, спричинених міжнародними заходами з протидії COVID-19. Зазначимо, що під час пандемії коронавірусної інфекції, Міністр оборони України Андрій Таран підтримував постійний зв’язок телефоном або у форматі відеоконференцій із партнерами країн-членів НАТО та ЄС.

Під час офіційної зустрічі делегацій Міністерств оборони України та Турецької Республіки сторони обговорять пріоритети двостороннього оборонного співробітництва та актуальні питання, що становлять взаємний інтерес.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини