Набрала чинності Постанова КМУ № 969 від 23 серпня 2024 року «Про внесення змін до Положення про Єдиний державний вебпортал для збору пожертв на підтримку…
Служба зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних військ ЗС України продовжує спілкуватися з офіцерами, призваними із запасу на строкову службу, які після її проходження підписали контракт. Журналісти запитують в офіцерів — чому вони обирають контракт і що спонукало прийняти таке рішення.
Нині ми розповімо про лейтенанта Євгена Кирдоду, який проходить службу в Окремому президентському полку імені гетьмана Богдана Хмельницького.
— Вісім років тому я закінчив Національний авіаційний університет у Києві, де водночас навчався на військовій кафедрі. До початку російсько-української війни офіцерів запасу не призивали на службу до війська. Призов почався лише з 2017-го. У 2018-му мені прийшла повістка. Я з’явився у військкомат, пройшов необхідні комісії, і з червня почався вишкіл у навчальному центрі (с. Старичі). Після закінчення перепідготовки направили на службу до Окремого президентського полку. Відтоді перебуваю на посаді офіцера з морально-психологічного забезпечення, — розповідає офіцер.
Євген Кирдода призивався на 18 місяців, але через пів року скористався своїм правом і підписав контракт зі Збройними Силами на два роки. Був відряджений у район проведення ООС, де виконував завдання за призначенням.
— Ще до призову мав бажання пов’язати життя з армією. Крім того, я живу в країні, де триває війна. Захищати свою Батьківщину — мій обов’язок. Тим паче, для офіцерів запасу нині створені всі необхідні умови для проходження військової служби. Зі свого досвіду можу сказати, що більшість тих, хто призивався офіцером запасу, — підписали контракт зі ЗСУ.
Читайте також:
Після строкової служби на контрактну: історія лейтенанта Бихова
Олександр БЕККЕР, Служба зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних військ ЗС України
На Закарпатті, поблизу кордону з Угорщиною, військовослужбовці відділу «Косино» Мукачівського прикордонного загону затримали трьох порушників.
Щодня 48 машин механічного розмінування ДСНС очищають українські землі від вибухівки.
На Харківщині окупантами не вдається досягти жодних помітних успіхів від початку повторної спроби наступу в напрямку обласного центру. Їхня мета лишається незмінною, тоді як поточні завдання залежать від активних дій Сил оборони.
Печерський районний суд міста Києва продовжив строк тримання під вартою на 60 діб до 1 листопада 2024 року чотирьом підозрюваним у кримінальному провадженні щодо постачання неякісного одягу для ЗСУ.
Ворог не здається та намагається просунутись на Харківському напрямку, але прикордонники руйнують усі його плани. Завдяки реактивній системі залпового вогню RAK-12 українські військові щодня зменшують кількість російської техніки.
Служба безпеки та Національна поліція затримали на Полтавщині поплічника рф, який готував серію підпалів на стратегічних об’єктах Укрзалізниці, зокрема підпалив релейну шафу.
Захищаємо світ
від 26000 до 126000 грн
Львів, Львівська область
від 25000 до 125000 грн
Київ
Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ
Набрала чинності Постанова КМУ № 969 від 23 серпня 2024 року «Про внесення змін до Положення про Єдиний державний вебпортал для збору пожертв на підтримку…