ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Після строкової служби на контрактну: історія лейтенанта Бихова

2 Липня 2020
Після строкової служби на контрактну: історія лейтенанта Бихова

У травні 2020 року Міністр оборони України підписав наказ № 157 «Про призов громадян України на військову службу за призовом осіб офіцерського складу в червні – липні 2020 року». Відповідно до нього в зазначені місяці призвуть 500 офіцерів запасу віком до 43 років, які пройшли військову кафедру.

Служба зв’язків із громадськістю Командування Сухопутних військ ЗС України поспілкувалася з офіцером, призваним із запасу на строкову службу у 2017-му, після закінчення якої він підписав контракт.

Лейтенант Бихов Ярослав, старший офіцер відділення комплектування Подільського райвійськкомату в Києві, до війни працював у Державній авіаційній службі на адміністративній роботі.

— Офіцерів запасу призивають на строкову службу до небойових частин. До бойової можна перевестися за особистим бажанням. Я, наприклад, після навчального центру (смт Десна) написав рапорт і поїхав служити до 72-ї бригади. Разом з нею провів уже дві ротації. Якраз після першої й закінчилася моя строкова служба. Після демобілізації за кілька місяців знову підписав контракт із «сімдесятдвійкою». Згодом перевівся до районного військкомату, — розповів лейтенант Бихов.

Лейтенант Бихов рекомендує іншим офіцерам запасу також пройти цей шлях, адже вважає, що українська армія нині вже інша.

— У Збройних Силах є достойні умови та фахові колективи. Військова служба — це чудовий життєвий досвід. Досі підтримую контакти з офіцерами запасу, з якими починав служити. Часто з позитивом згадуємо проведений разом час у навчальному центрі та у військах.

Олександр Беккер, Служба зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних військ ЗС України

Читайте нас в Telegram
Life story