ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Окупанти обстріляли Авдіївку. Зруйновано два будинки

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Липня 2020, 15:38

Збройні формування Російської Федерації продовжують обстріли цивільної інфраструктури населених пунктів у прифронтових районах Донбасу. Про це повідомляє штаб ООС.

Сьогодні, 3 липня, російські окупанти з міномету калібру 120 мм обстріляли приватний сектор у населеному пункті Авдіївка. Одна із мін влучила у дачний будинок, що розташований у садовому масиві «Лісова казка». Будівля загорілася і полум’я перекинулося на сусіднє помешкання. На щастя внаслідок злочинних дій російських найманців ніхто з мирних мешканців не постраждав.

Відверто нехтуючи правилами ведення війни, ворог вкотре підтверджує свою окупаційну сутність та свідомо наражає на небезпеку цивільне населення.

 

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Ветерани ССО, ДШВ та морпіхи: на базі «Нахтіґаль» створюють новий інноваційний батальйон дронів

Ветерани ССО, ДШВ та морпіхи: на базі «Нахтіґаль» створюють новий інноваційний батальйон дронів

У 20-й бригаді «Любарт» оголосили про створення інноваційного батальйону безпілотних систем, ядром якого стане професійний підрозділ «Нахтіґаль», що об’єднав досвідчених бійців із морської піхоти, ДШВ, ССО та інших бойових частин.

«Відрядив» від фронту: екссекретаря Київради судитимуть за допомогу ухилянту

«Відрядив» від фронту: екссекретаря Київради судитимуть за допомогу ухилянту

Прокурори скерували до суду обвинувальний акт щодо колишнього заступника мера — секретаря Київської міської ради, якого звинувачують у тому, що він незаконно виплатив майже 700 тисяч гривень зарплати мобілізованому працівнику та організував його фіктивне «відрядження» до Київради, фактично допомігши ухилитися від служби.

«Проїзд Костянтинівкою це реально лотерея» — на Торецькому напрямку ворог «працює» диверсантами та оптоволокном

«Проїзд Костянтинівкою це реально лотерея» — на Торецькому напрямку ворог «працює» диверсантами та оптоволокном

На Торецькому напрямку, у зоні відповідальності 28-ї бригади, ворог змінив тактику. Замість штурмувати, окупанти надають переваги поодинокому «просочуванню». Перевдягаються в цивільне, і намагаються ховатися в Костянтинівці.

Уряд спростив оформлення документів для іноземців, які воюють за Україну

Уряд спростив оформлення документів для іноземців, які воюють за Україну

Кабінет Міністрів України ухвалив розроблені МВС зміни, які суттєво спрощують порядок оформлення документів для іноземців, що воюють за Україну.

«Нема кому служити, всі ховаються»: 21-річна Дарина пішла в ЗСУ, щоб помститися за брата

«Нема кому служити, всі ховаються»: 21-річна Дарина пішла в ЗСУ, щоб помститися за брата

21-річна Дарина одна з тих, хто нещодавно прийняв Військову присягу в 3 окремій важкій механізованій Залізній бригаді.

Кіберсили з’являться у складі ЗСУ: Верховна Рада підтримала законопроєкт у першому читанні

Кіберсили з’являться у складі ЗСУ: Верховна Рада підтримала законопроєкт у першому читанні

Верховна Рада зробила крок до створення Кіберсил Збройних Сил України. Законопроєкт ухвалено в першому читанні.

ВАКАНСІЇ

Кухар

від 21400 до 21400 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

Інспектор прикордонної служби (військова служба)

від 25000 до 25000 грн

Черкаси

Державна прикордонна служба України

Командир бойової машини

від 22000 до 122000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

Медична сестра, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Швець

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Стрілець

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

--- ---