ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Вертолітники літали вночі з використанням сучасних окулярів нічного бачення

5 Червня 2020, 9:45
Вертолітники літали вночі з використанням сучасних окулярів нічного бачення

Упродовж  двох льотних змін, проведених за форматом день-ніч у простих  метеоумовах, особовий склад однієї з бригад армійської авіації удосконалював індивідуальну майстерність, злітаність екіпажів, а також здійснював стрибки з парашутом згідно з планом підготовки пошуково-рятувального підрозділу.

Окрім визначених вправ на вильоти по колу та у пілотажну зону, екіпажі готувались до виконання завдань за призначенням вночі з використанням окулярів нічного бачення. Програму за даним напрямком проходили і льотні екіпажі з іншої авіаційної бригади.

За словами пілотів, освоєння та використання нових зразків оптичного обладнання значно розширить спектр виконання поставлених завдань у нічних умовах.

Ще однією особливістю польотів стало виконання групою курсантів- стажерів льотного факультету ХНУПС самостійних вильотів на вертольоті Мі-2.

– На сьогодні на цьому типі вертольотів самостійно вилетіла вже майже половина навчальної групи курсантів, – розповів заступник командира авіаційної бригади з морально-психологічного забезпечення підполковник Євген Кульбіда.  – Хлопці мають хорошу теоретичну та практичну підготовку, всі без винятку вмотивовані. Тому до кінця місяця самостійні вильоти група здійснить у повному складі.

Наступним етапом професійного гарту майбутніх пілотів стане підготовка до виконання самостійних вильотів на вертольотах Мі-8МСБ-В.

Фото автора

6
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Навчання та тренування