ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Президент України: «Пандемія не має стати причиною закриття кордонів ЄС для громадян держав-партнерів»

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Червня 2020, 9:07

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що співпраця Європейського Союзу та учасників Східного партнерства у спільних галузевих проєктах допоможе відновити ділові зв’язки, покращити життя пересічних людей та підтримати малий і середній бізнес. Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво глави держави.

«Маємо зосередитися на сферах, які до карантину лишалися поза нашою увагою. Йдеться про проєкти, які становлять інтерес для всіх присутніх тут. Маю на увазі цифровізацію та подальшу інтеграцію транспортних сполучень, доступ до європейської платіжної системи, кредити для малого бізнесу та інші практичні інструменти, які допоможуть нашим економікам запрацювати на повну потужність», – наголосив Володимир Зеленський у своєму виступі під час відеоконференції лідерів Східного партнерства.

Президент України зауважив, що помітним і дієвим кроком щодо розвитку економіки стало б поширення програм економічного відновлення ЄС на членів Східного партнерства.

«Пандемія не має стати причиною закриття кордонів ЄС для громадян держав-партнерів. Нині найкращий час говорити про підписання ще в цьому році угод про спільний авіаційний простір, які мають пожвавити ринки авіаперевезень. Мають нарешті перейти у практичну площину й тривалі дискусії про зменшення плати за послуги роумінгу», – зазначив Володимир Зеленський.

За словами Президента, карантин яскраво продемонстрував, який колосальний потенціал мають мережеві освітні платформи. Тож потрібно подумати над новими програмами для молоді, як, наприклад, розвиток онлайн-освіти, дистанційна підготовка фахівців з питань європейської інтеграції, розширення присутності європейських навчальних закладів у країнах-партнерах.

Читайте нас в Telegram