ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Командування ДШВ вказує на невідповідність фактів в інформації ФСБ РФ про затримання українського військового

Прочитаєте за: 2 хв. 3 Червня 2020, 9:02

ФСБешні прикордонники та пропагандисти ОРДЛО грають не в одну дудку. Про це свідчить фейкове відео ФСБешних прикордонників, які нібито «затримують» українського військовослужбовця, акцентуючи увагу на його алкогольне чи наркотичне сп’яніння.

У цей же час, інтернет-ресурси ОРДЛО вкидають інформацію про те, що сам Євген Добринський відмінний хлопець, ніколи не вживав спиртного, однак зазнавав насилля з боку своїх командирів. Саме через це він перейшов до противника.

Звертаємо Вашу увагу, що при постановці відео (опубліковане через кілька днів), режисерами ФСБ не враховані важливі деталі, які свідчать про його недостовірність. Головним убором форми одягу в цьому підрозділі визначена панама літня, а не кашкет польовий, який вдягнули військовослужбовцю. Також не враховані час доби та погодні умови, під час яких «зник» військовий, а це близько о пів на п’яту ранку.

У дописах пропагандистів фейкових республік інформація цілком не відповідає посилам ФСБешних «прикордонників» та дійсності. Участі в бойових діях Євген ще не приймав. Вказані імена та прізвища його командирів зовсім нереальні. Справжнє прізвище його командира роти починається на «С», а командира взводу на «Т» тощо.

На жаль, у цій ситуації старший солдат Євген Добринський став маріонеткою в інформаційній війні, яка ведеться російським агресором.

Повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Стежте за нами в Instagram