ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна привітала заяву Генсека ООН щодо невизнання анексії Криму

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 26 Червня 2020, 8:54

Україна подякувала Генеральному секретарю ООН Антоніу Гутеррішу, який в своїй заяві твердо підтвердив невизнання анексії Криму Російською Федерацією та цілковиту підтримку територіальної цілісності України.

Про це повідомив представник України при ООН Сергій Кислиця і коментарі «Укрінформу».

«Україна вдячна Генеральному секретарю Антоніу Гутеррішу за підтвердження принципової позиції ООН про невизнання анексії Криму Російською Федерацією», – зазначив представник України при ООН

Як зауважив дипломат, заява Генсека ООН є «особливо важливою напередодні вшанування 75-ї річниці Статуту ООН, який покладає на Радбез головну відповідальність за підтримку міжнародного миру й безпеки». Він додав, що  «цей фундаментальний обов’язок досі не реалізований в питанні України, яка продовжує потерпати від агресії постійного члена РБ ООН».

«Будь-які спроби Росії під різними приводами виправдати агресію проти України приречені на поразку, а зміна статусу Криму ніколи не буде визнана міжнародною спільнотою», – підкреслив Сергій Кислиця.

Таким чином постійний представник України при ООН відреагував на офіційний коментар Антоніу Гутерріша щодо його позиції по кримському питанню під час пресконференції 25 червня в Нью-Йорку. «Для мене питання зрозуміле. Ми чітко виступаємо за територіальну цілісність України і ми ніколи не визнавали того, що трапилося в Криму (в 2014 році)», – зазначив тоді Генеральний секретар ООН.

Як відомо, Генеральна Асамблея, у кількох резолюціях чітко визначала, що окупований Росією Кримський півострів залишається «невід’ємною частиною території України».

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Понад 1000 окупантів, 26 артсистем та сотні БПЛА: у Генштабі ЗСУ оприлюднили втрати рф

Понад 1000 окупантів, 26 артсистем та сотні БПЛА: у Генштабі ЗСУ оприлюднили втрати рф

За минулу добу втрати російських загарбників склали 1010 військових та 511 одиниць техніки.

Ракети, дрони, РСЗВ: ворог завдав 510 ударів по Запорізькій області

Ракети, дрони, РСЗВ: ворог завдав 510 ударів по Запорізькій області

Впродовж минулої доби окупанти завдали 510 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області.

За минулу добу відбулося 174 бойових зіткнень, найбільше — поблизу Покровська

За минулу добу відбулося 174 бойових зіткнень, найбільше — поблизу Покровська

Загалом від початку доби відбулося 174 бойових зіткнення. Українські захисники рішуче дають відсіч спробам противника просунутися вглиб нашої території, завдаючи йому вогневого ураження.

Москва здригнеться від жаху: Лондон готує винищувач 6-го покоління

Москва здригнеться від жаху: Лондон готує винищувач 6-го покоління

Британська компанія BAE Systems і її партнери спільно з Міністерством оборони Великобританії представили рендер винищувача шостого покоління Tempest.

Ампфутбол — це як сім’я: після втрати обох ніг екс-командир взводу Олександр Тебеньков став головним тренером команди «Незламних»

Ампфутбол — це як сім’я: після втрати обох ніг екс-командир взводу Олександр Тебеньков став головним тренером команди «Незламних»

Повернення до повноцінного насиченого життя після важкого поранення — завдання складне, але цілком посильне для того, хто цього прагне.

Агент рф, який намагався встановити GPS-маячок на спецтранспорт ЗСУ, отримав 15 років

Агент рф, який намагався встановити GPS-маячок на спецтранспорт ЗСУ, отримав 15 років

Російського агента, який намагався встановити GPS-маячок на спецтранспорт з колони ЗСУ на Кіровоградщині, засудили до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

ВАКАНСІЇ

Розвідник, військовослужбовець

від 21500 до 52500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Стрілець

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Водій-механік ремонтного відділення

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Розвідник – номер обслуги 155 окремого батальйону ТрО

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Фельдшер

від 28000 до 128000 грн

Слов'янськ

95 окрема десантно-штурмова Поліська бригада

Медик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

--- ---