ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Які пільги мають строковики?

Соціальний захист
Прочитаєте за: 2 хв. 19 Червня 2020, 11:43

В Україні  триває призовна кампанія на строкову військову службу. АрміяInform вирішила нагадати нашим читачам, які пільги передбачені законодавством для строковиків.

Військовослужбовці строкової служби перебувають на повному державному утриманні, розміщуються у казармах, забезпечуються щоденним триразовим гарячим харчуванням та військовою формою одягу згідно з встановленими формами:

  • за ними зберігаються (під час дії особливого періоду в державі) робоче місце та середній заробіток, за умови офіційного працевлаштування до призову;
  • час проходження строкової служби зараховується до стажу роботи, що дає право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах;
  • особи, які були призвані в період навчання у ВНЗ I-V рівнів акредитації, під час звільнення зараховуються для продовження навчання до того ВНЗ, де вони навчалися до призову, незалежно від форми навчання;
  • військовослужбовцям надається відпустка (10 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду до місця проведення відпустки та назад);
  • військовослужбовці строкової служби мають право на безоплатний проїзд всіма видами транспорту загального користування міського, приміського та міжміського сполучення (за винятком таксі);
  • члени сімей військовослужбовців строкової служби мають переважне право під час прийому на роботу та залишитись на роботі під час скорочення чисельності штату працівників;
  • під час звільнення в запас виплачується вихідна грошова допомога в розмірі 8-ми посадових окладів (від 2800 – до 5600 грн залежно від військового звання і посади).
  • для військовослужбовців з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування грошова допомога становить 12 окладів (від 4200 до 8400 грн.)

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Президент нагородив захисників і захисниць напередодні четвертих роковин повномасштабної російської війни
Президент нагородив захисників і захисниць напередодні четвертих роковин повномасштабної російської війни

Напередодні четвертих роковин широкомасштабного російського вторгнення Президент України Володимир Зеленський відзначив захисників і захисниць нагородами.

156 солдатів за квадратний кілометр: яку ціну росія платить за агресію проти України
156 солдатів за квадратний кілометр: яку ціну росія платить за агресію проти України

Повномасштабна війна росії проти України триває вже чотири роки — попри початкові плани ворога захопити нашу державу за «три дні».

Ідентифікували військового рф, який наказав здійснити смертельний постріл з танка на Сумщині
Ідентифікували військового рф, який наказав здійснити смертельний постріл з танка на Сумщині

За процесуального керівництва Сумської окружної прокуратури заочно повідомлено про підозру 34-річному військовослужбовцю зсрф.

Мисливці за «Шахедами» — вогнева група на транспортному літаку отримала нагороди
Мисливці за «Шахедами» — вогнева група на транспортному літаку отримала нагороди

Нагороджена група ППО з пілотованим повітряним судном на базі ДФТГ, яка знищила вже 157 повітряних цілей різного типу.

Нічого святого — 15 років за ґратами отримала держзрадниця, яка зливала позиції Сил оборони у Святогірську
Нічого святого — 15 років за ґратами отримала держзрадниця, яка зливала позиції Сил оборони у Святогірську

Суд визнав провину мешканки Святогірська у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України) і засудив до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

«Ворога потрібно знищувати всіма доступними способами» — спецпризначенець «Князь» про досвід війни
«Ворога потрібно знищувати всіма доступними способами» — спецпризначенець «Князь» про досвід війни

Наразі «Князь» — офіцер у 10-му мобільному прикордонному загоні «Дозор».

ВАКАНСІЇ
Пілот, оператор безпілотних авіаційних комплексів

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

військова служба в ТрО ЗСУ солдати, сержанти, офіцери. 126 Об ТрО

від 20000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Стрілець, Стрілець – зенітник

від 20000 до 50000 грн

Старокостянтинів, Хмельницька область

Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

Інспектор прикордонної служби (військова служба)

до 25000 грн

Черкаси

Державна прикордонна служба України

Водій, військовослужбовець

до 21000 грн

Львів

125 обр СВ ЗСУ

--- ---