ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Одещині військові моряки здійснили спеціальну обробку озброєння та військової техніки, що надходили з імовірної зони забруднення

Вишкіл
Прочитаєте за: 2 хв. 14 Травня 2020, 19:19

На одному з полігонів Одеської області підрозділ радіаційного, хімічного та біологічного захисту Центру оперативного (бойового) забезпечення ВМС ЗС України провів тактико-спеціальні заняття з питань бойового забезпечення. Про це повідомляє АрміяInform.

За задумом керівництва військової частини, у визначеному районі, неподалік імовірної зони зараження, військовослужбовці оперативно розгорнули спеціальний пункт обробки озброєння та військової техніки, оцінили обстановку та окреслили детальний план дій. Навколо ділянки, де оброблятимуть техніку, особовий склад виставив бойові пости охорони. Додатково здійснено заходи з дегазації ділянки місцевості. Далі за допомогою спеціальних хлоровмісних розчинів військові хіміки провели дезінфекцію військових вантажних автомобілів та військовослужбовців зі штатним озброєнням, які прибували з імовірної зони забруднення. Обробці підлягали й боєприпаси та інші матеріальні засоби. Під час заняття військові активно застосовували аерозолі та димові шашки задля маскування дій свого підрозділу і протидії технічним засобам розвідки та високоточної зброї противника. Тактичні дії відпрацьовували в режимі обстановки, максимально наближеної до бойової.

‒ Спеціальний пункт обробки озброєння та військової техніки розгортають відповідно до реальної бойової обстановки. Доцільно застосовувати його у так званому міжпозиційному просторі або на шляху ймовірного відходу військ та сил, і дуже добре, коли поруч є якісь водойми. Звідти можна додатково провести забір води. А далі вже справа техніки та навченості особового складу. Загалом хлопці продемонстрували високий рівень підготовки, ‒ розповідає командир підрозділу радіаційного, хімічного та біологічного захисту Ярослав.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Одещина: внаслідок російської атаки загинули двоє людей
Одещина: внаслідок російської атаки загинули двоє людей

На Одещині внаслідок російської атаки вночі 23 лютого загинули дві людини.

Галицькі десантники знищили на Курщині склад боєприпасів, дронів та легкої техніки
Галицькі десантники знищили на Курщині склад боєприпасів, дронів та легкої техніки

Воїни 80 окремої десантно-штурмової Галицької бригади продовжують боронити Сумщину і нищать ворожу логістику на території.

720 окупантів, танки та артилерійські системи: Генштаб ЗСУ назвав втрати росіян на фронті
720 окупантів, танки та артилерійські системи: Генштаб ЗСУ назвав втрати росіян на фронті

За минулу добу бойові втрати країни-агресора становили 720 одиниць особового складу.

Підконтрольна максимальна автономність: ізраїльські конструктори зробили ще один крок до створення розумних ракетних дронів
Підконтрольна максимальна автономність: ізраїльські конструктори зробили ще один крок до створення розумних ракетних дронів

Підрозділ ізраїльського оборонного гіганта Rafael — Rafael USA — презентував у США новітню протитанкову керовану ракету L-SPIKE 4X Launched Effect.

Росіяни атакували Нікополь артилерією, поранені троє людей
Росіяни атакували Нікополь артилерією, поранені троє людей

У неділю троє мешканців міста Нікополь дістали поранення внаслідок російського артилерійського обстрілу.

Оператори БПЛА 151-ї бригади спалили ворожі «мотолиги» та піхоту
Оператори БПЛА 151-ї бригади спалили ворожі «мотолиги» та піхоту

Дронарі 151-ї ОМБр знищили техніку окупантів та ліквідували ворожих піхотинців.

ВАКАНСІЇ
Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Вінниця

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

Оператор БПЛА мінометного взводу

від 25000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Оператор БПЛА (пілот дрона)

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

Технік відділення зв’язку та інформаційних систем

від 20000 до 22000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

Тракторист, машиніст екскаватора

від 21000 до 51000 грн

Новомосковськ

Військова частина Т0940

--- ---