ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

До України прибув літак з Китаю із засобами індивідуального захисту для лікарів

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 30 Квітня 2020, 12:13

До Міжнародного аеропорту «Бориспіль» прибув літак з Китаю, який доправив 400 тис. респіраторів та 50 тис. захисних щитків для українських лікарів. Це останній рейс з «повітряного мосту», який організував Офіс Президента для забезпечення потреб України в засобах індивідуального захисту та медикаментах. Надалі постачанням усього необхідного займатимуться в Міністерстві охорони здоров’я, повідомив заступник керівника Офісу Президента, секретар Координаційної ради з протидії поширенню COVID-19 Кирило Тимошенко, інформує Офіс глави держави.

«Загалом було відправлено понад 25 літаків, які привезли вантажі для України», – сказав заступник керівника Офісу Глави держави після приземлення борту.

За словами Кирила Тимошенка, це, зокрема, вантажі, які закуповував Офіс Президента за кошти благодійних фондів.

«Це засоби захисту для наших лікарів. Вони відразу доставляються, і сьогодні будуть доставлені до регіонів України. Це респіратори, захисні окуляри тощо», – зазначив він.

Також цими рейсами доправляли вантажі, які закуповує бізнес як гуманітарну допомогу регіонам, де він базується.

За його словами, ця ініціатива допомогла знизити вартість масок в аптеках, де ще місяць тому вони коштували 20-25 гривень.

Він повідомив, що Офіс Президента вже виконав головне завдання – побороти кризу з недостатньою кількістю засобів захисту в українських лікарнях. Надалі всіма закупівлями займатимуться в Міністерстві охорони здоров’я.

Заступник керівника Офісу Президента зазначив, що в Китаї та Південній Кореї закуповували, зокрема, ПЛР-тести, поки в Україні не налагодили власне виробництво цих систем.

Читайте нас у Facebook
Сили оборони утримують стратегічну ініціативу — Олександр Сирський
Сили оборони утримують стратегічну ініціативу — Олександр Сирський

Завдяки планомірному розвитку своїх безпілотних систем Україна наразі утримує стратегічну ініціативу на полі бою.

Від КМС з плавання — до операторки FPV-дронів: «Сирена» нищить ворогів на фронті
Від КМС з плавання — до операторки FPV-дронів: «Сирена» нищить ворогів на фронті

Анастасія з позивним «Сирена» воює у складі 41-ї окремої механізованої бригади на посаді оператора FPV-дрона.

Майже 350 ударів за місяць — Головнокомандувач ЗСУ констатує зростання ефективності Middle Strike
Майже 350 ударів за місяць — Головнокомандувач ЗСУ констатує зростання ефективності Middle Strike

Результати українських операторів БПЛА за березень свідчать про зростання ефективності так званих Middle Strike.

Пам’яті поліцейського Руслана Ковбасюка (позивний «Канада»)
Пам’яті поліцейського Руслана Ковбасюка (позивний «Канада»)

Служив на найгарячіших ділянках фронту — Донецькому, Харківському та Запорізькому напрямках.

Чотири місяці поспіль: безпілотні сили знищують більше окупантів, ніж рф встигає рекрутувати
Чотири місяці поспіль: безпілотні сили знищують більше окупантів, ніж рф встигає рекрутувати

Українські безпілотні сили вже чотири місяці поспіль знищують більше російських військових, ніж кремлівський режим встигає набирати.

ВАКАНСІЇ
Оператор БПЛА (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

Швець

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Оператор БПЛА мінометного взводу

від 25000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

65 ОМБр

Стаpший pозвідник-опеpатоp

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій-заправник, контрактна служба

від 22000 до 55000 грн

Черкаси, Черкаська область

--- ---