«При всіх важких подіях в минулому я вміла розрізняти між добрими і поганими людьми, була свідома, що є добрі і погані люди в кожному народі. А тепер я почала…
У країні триває збройна агресія РФ, тому захисники мають бути особливо обережними в соціальних мережах. Необачні дії в інформаційному просторі можуть негативно вплинути не тільки на ваше життя, а й на життя ваших товаришів. Про аспекти та основні правила безпеки під час створення акаунта та розміщення контенту нагадує АрміяInform.
1. Створюючи акаунт, як логін вказуйте резервний номер телефону чи поштову скриньку, а не основні та ті, до яких прив’язана ваша фінансова карта чи кабінети користувача банку, комунальних служб тощо.
2. Установіть надійний пароль: мінімум 8 знаків, серед яких будуть у довільному порядку цифри, літери, значки @, # та їм подібні.
3. Відразу відключіть у своєму акаунті:
— геолокацію (визначення вашого місцеперебування);
— можливість стороннім особам залишати пости на вашій сторінці;
— можливість бачити ваші публікації тим, хто не входить до кола ваших друзів.
4. Не фотографуйте й не робіть запис відео в разі, якщо:
— у кадр потрапляє переміщення військової техніки чи особового складу військових підрозділів;
— у кадр потрапляє номерний знак військової техніки, реєстраційний знак автомобіля, номерні знаки боєприпасів тощо;
— у кадр потрапляють обличчя військовослужбовців, які не давали вам згоди на зйомку.
Увага! Склади боєприпасів, взводні та ротні опорні пункти, спостережники, вогневі точки тощо, патрульні приміщення на КПП і блокпостах та інші об’єкти — фотографувати ЗАБОРОНЕНО!!!
5. Ніколи, ні за яких умов не фотографуйте й не знімайте на відео військовослужбовців, військові споруди чи техніку широким планом. Пам’ятайте: за розташуванням предметів довкілля (дерев, електроопор, будинків, мостів тощо) можна до метра вирахувати місце, де проводили зйомку. Так само звертайте увагу на отвори в стелі чи у стінах: вони дають багато інформації про розташування особового складу всередині приміщень і допомагають противнику коригувати вогонь за допомогою БПЛА.
6. Знімаючи людей — цивільних осіб чи військовослужбовців — обов’язково запитайте їхньої згоди. Навіть отримавши згоду особу, шеврони військових підрозділів, погони військового звання, прізвище особи та військовий позивний, адресу проживання та перебування, а також інші особисті дані — озвучувати ЗАБОРОНЕНО.
7. Кількість особового складу та озброєння, повну назву військового підрозділу, портрети безпосередніх командирів великим планом і з повним підписом (звання, посада, точне ПІБ), маршрут проходження вас чи інших військовослужбовців, місце розташування особового складу та техніки — оприлюднювати ЗАБОРОНЕНО. Причому не тільки в соцмережах, а й у смс, приватних розмовах телефоном чи під час особистого спілкування зі сторонніми особами.
8. Застерігаємо також від використання заборонених в Україні російських ресурсів, таких як ВКонтакте, Одноклассники, МойМир, а також пошуковиків Яндекс, антивірусних програм типу Касперский та інших програм російського виробництва: вшиті в них скріпти дозволяють противнику відстежувати ваше місцеперебування, прослуховувати розмови, читати закрите листування та смс.
@armyinformcomua
Минулої доби по населених пунктах Херсонщини російські війська били з артилерії, мінометів, РСЗВ, застосовували БПЛА різних типів. Внаслідок обстрілів загинула людина і ще троє дістали поранення.
47-річний Євген із позивним «Бабуля» виготовляє боєприпаси для дронів у взводі інженерно-технічного забезпечення батальйону безпілотних систем Президентської бригади. Його історію опублікували на сторінці Окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького.
Оператори 8-го окремого полку Сил спеціальних операцій провели результативну зачистку ворожих позицій на Донеччині. Бійці діяли скритно, швидко й точно, знищивши противника та здобувши важливі розвіддані.
На Покровському напрямку ситуація залишається складною. У Мирнограді противник б’є по логістиці та намагається охопити місто.
«Під кущем, під гіллям — усюди SIGNUM», — так коментує свою роботу батальйон «Signum», оприлюднивши нове відео з Лиманського напрямку. На кадрах — полювання на ворожу техніку та піхоту, які марно намагаються сховатися від операторів FPV.
Бойові підрозділи Національної гвардії України — 1-й корпус НГУ «Азов» та 2-й корпус НГУ «Хартія» — долучилися до маркетплейсу зброї DOT-Chain Defence.
від 23000 до 123000 грн
Мукачеве, Закарпатська область
від 20000 до 75000 грн
Одеса
4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )
«При всіх важких подіях в минулому я вміла розрізняти між добрими і поганими людьми, була свідома, що є добрі і погані люди в кожному народі. А тепер я почала…