ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Швеція підтвердила незмінність позиції щодо міжнародних санкцій проти Росії  

Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Квітня 2020, 10:37

Міністр закордонних справ Швеції Анн Лінде під час телефонної розмови з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою підтвердила, що санкції проти РФ мають залишатися в силі до повного виконання нею Мінських домовленостей і деокупації Криму.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ України.

Зазначається, що Дмитро Кулеба поінформував шведську колегу про розвиток переговорів у форматі Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі та у «нормандському форматі».

«Анн Лінде підтвердила незмінність позиції Швеції щодо необхідності збереження санкцій тиску на Росію до повного виконання Москвою своїх зобов’язань за Мінськими домовленостями і деокупації АР Крим»,- йдеться у повідомленні.

Глави МЗС домовилися підтримувати тісну співпрацю з цих питань під час шведського головування в ОБСЄ у 2021 році й провести з цією метою консультації між МЗС двох держав цього року.

Також очільники зовнішньополітичних відомств  обговорили заходи з протидії поширенню Covid-19. Дмитро Кулеба заручився підтримкою шведської сторони про незастосування до громадян України на території Швеції санкцій за порушення візового режиму через карантинні заходи.

Міністри також обмінялися думками щодо поглиблення співпраці в енергетичній та правоохоронній сферах.

Підготувала Тетяна Рубан

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Готував страви, а тепер «готує» окупантів: історія бійця «Шефа», який з кухаря став пілотом
Готував страви, а тепер «готує» окупантів: історія бійця «Шефа», який з кухаря став пілотом

Боєць з позивним «Шеф» з батальйону «Перун» 42-ї бригади в цивільному житті керував кухнею, а тепер — екіпажем FPV.

«Зливав», а не зварював: затримали зварювальника-шпигуна, який полював за українською ППО
«Зливав», а не зварював: затримали зварювальника-шпигуна, який полював за українською ППО

Громадянин рф на замовлення ворога їздив по різних регіонах України та відстежував локації Сил оборони, по яких ворог готував ракетно-дронові атаки.

Оздоровчі платять: Міноборони повідомило скільки вже оформили і як отримати
Оздоровчі платять: Міноборони повідомило скільки вже оформили і як отримати

З початку року вже 100 тисяч військових оформили виплату через Армія+.

«Не пам’ятаю, коли останній раз їли»: російські штурмовики зраділи полону
«Не пам’ятаю, коли останній раз їли»: російські штурмовики зраділи полону

Розвідники підрозділу Flamberge 2-го батальйону 3-ї штурмової бригади не лише узяли полонений, але й зняли це на GoPro.

«В пріоритеті те, що летить з вибухівкою»: як зенітні дрони прикривають піхоту
«В пріоритеті те, що летить з вибухівкою»: як зенітні дрони прикривають піхоту

Бійці дивізіону зенітних дронів-перехоплювачів 20-ї бригади оперативного призначення «Любарт» влаштовують росіянам дронопад.

120 днів на передньому краї: історія бійців «Гобліна» і «Базуки»
120 днів на передньому краї: історія бійців «Гобліна» і «Базуки»

Перші дні запам’яталися побратимам виснажливим пошуком бодай якогось укриття.

ВАКАНСІЇ
Водій кат. В, С, С1, D1, D, E в ЗСУ (за контрактом)

від 30000 до 80000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Оператор БПЛА (контракт ЗСУ)

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

Кулеметник

від 20100 до 120000 грн

Київ

Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади

Розвідник-оператор БПЛА (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

Рядова посада в ППО,військовослужбовець

від 121500 до 126000 грн

Краматорськ, Донецька область

Водій-електрик, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО

--- ---